Valga linnavalitsus esitas volikogule eelnõu, millega tagatakse palgatõus lasteaiaõpetajatele ja lisaraha huvitegevuse mitmekesistamiseks.

Millest ta 1. septembril kooliperele, aga ka esimese klassi juntsusid saatma tulnud vanematele ja tuttavatele-sugulastele räägib, on Koeru keskkooli uuel direktoril Pille Alonovil teada juba praegu, kaks nädalat enne tarkusepäeva.

Tänavu alustab maakonna põhikoolides ja gümnaasiumites tööd 16 uut õpetajat.

Kuigi kevadel kolis Paalalinna kooli pere oma asju juba Kaare kooli ning jagas sealse võimla seinaga kaheks, et klasse ära mahutada, peavad nii õpilased kui õpetajad tuleva õppeaasta lõpuni oma majja jääma, sest selle kauaoodatud kapitaalremont lükkub edasi.

Plaanide järgi hakkab Pärnu Vanalinna põhikool täna ehitajatelt maja üle võtma, et enne avaaktust veel viimased viimistlustööd teha.

Maardu linnavolikogu istungil toetasid saadikud ühehäälselt määrust, mis kehtestab kesk- ja keskeriharidusega lasteaiaõpetajate miinimumtasuks 840 eurot kuus.

Pärnu linnavolikogu otsustas tõsta linna lasteaiaõpetajate palga 1. septembrist vähemalt 840 euroni, lasteaednike edasine palgatõus sõltub riigi toetusest ja linnaeelarvest lisatavast summast.

Pargi lasteaia direktoriks valiti nelja kandidaadi hulgast Kai Jürlau, kes on töötanud 30 aastat lasteaiaõpetajana, sellest kümme aastat Pargi lasteaias.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles

Viimati liitunud firmad