Rakvere linnavolikogu otsustas tõsta linna koolieelsete lasteasutuste õpetajate palga alammäära 978 euroni kuus tagasiulatuvalt 1. jaanuarist.

"Tänan lasteaeda pikaajalise koostöö eest. Palju õnne Tallinna Kullerkupu Lasteaiale ning kõikidele lasteaiaga seotud inimestele," ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

9. jaanuaril oli juba hommikust saati lasteaias tunda ootusärevust ja elevust. Selleks oli ka põhjust, sest kätte oli taas jõudnud lasteaia sünnipäev, seekord 29. Lipuvardas lehvis pidulikult Tallinna Läänemere lasteaia lipp.

Nii nagu Viimsi ja Rapla riigigümnaasiumis, tuleb ka Paide riigigümnaasiumis töötada soovijatel teha end, oma mõtteid ja õpetuse põhimõtteid tutvustav video.

12. jaanuaril 2018 külastas Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi Eestis visiidil viibinud Jaapani peaministri abikaasa Akie Abe. Kohtumisel osales ka Eesti peaministri abikaasa Karin Ratas.

Pärnumaal nüüdisajastatakse koolide digisüsteeme, asendatakse vanad kaablid ja uuendatakse wifit, et tagada kiirem ja ulatuslikuma levialaga internet, mis hõlbustab suuresti digikeskkonda liikunud õppetööd.

Lotte lasteaial täitus 8. jaanuaril kümnes tegutsemisaasta ja sel puhul peeti nädal aega kestnud sünnipäevapidu.

Sellel nädalal jõuavad kõikidesse esimeste klassidega koolidesse erilised pakid, mis sisaldavad ujumismütse lastele, infovoldikuid lapsevanematele ja plakateid kooli seinale.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles