8. mai 2007
Tulbid
Lugupeetud Haridusportaal.ee kasutaja,

Haridusportaal.ee kasutab nüüdsest uut tehnilist lahendust. Sellega seoses on toimunud portaalis mitmeid muudatusi. Uudiskirjas toomegi välja kõige olulisema informatsiooni.

Haridusportaal.ee meeskond

Alates 23. aprillist 2007 kasutab Haridusportaal.ee keskkond uut tehnilist lahendust.

Sellega seoses kutsume Teid uuenenud portaaliga tutvuma. Oodatud on kõik ideed ja arvamused, nende edastamiseks võib täita selle vormi, saata kirja aadressile info@haridusportaal.ee või võtta ühendust telefonil 733 8069.

Uues portaalis on rõhutatud informatsiooni kergemale kättesaamisele ning avaramatele võimalustele. Portaalis on nii firmade kui haridusasutuste andmebaas osaliselt avalik. Ühtlasi juhime tähelepanu sellele, et ka firmad võivad edastada portaali hankeid.

Seoses üleminekuga uuele tehnilisele lahendusele võib portaalis esineda ka probleeme. Liitunute kasutajanimed ja paroolid peaksid olema siiski üldjuhul samad, mis varem.

Kutsume Teid kontrollima ja vajadusel täiendama ettevõtte andmeid meie andmebaasis. Nüüd on võimalik vaadata näidiseid, millisena erinevaid pakette tellinud ettevõtted võiksid olla esindatud meie portaalis.

Klõpsates siin, näete näidispakette

Klõpsates siin, saab valida vasakult menüüst tellitud paketi ning edastada soovitud informatsioon.

Mess ja konverents 2007

ARVAMUSED messist "Ärimaailm koolile III".

AS Baltoil osales küll sellel üritusel esmakordselt, kuid ma väga loodan et mitte viimast korda, ürituse jätkusuutlikkusele mõeldes.
Ainuüksi meie ettevõte leidis sellelt messilt sadakond meeldivat otsekontakti ja esimesed tulemused on ka käega katsuda.
Messi korraldusliku poole pealt võin ainult kiidusõnu lausuda. Sellise mahuka ja kliendirohke ürituse puhul kohtab nii ladusat korraldust üsna harva.
Loodame omalt poolt, et meiegi tagasihoidlik väljapanek meelde jäi ning suudame paljudele puhastusvaldkonnas parimaks koostööpartneriks olla.
Omalt poolt soovime kõikidele osalejatele veelkord jõudu ja jaksu selle raske kuid tänuväärse vankri vedamisel ning suured tänud veelkord ka Haridusportaalile.
AS Baltoil, ProfClean osakond

Suurepärane üritus, mis vaatamata spetsialiseeritud ruumidele, sujus kenasti ja ladusalt. Mess oma võimalustelt ja osavõtjate selge eristusega oli otsesuunitlusega, mis tähendas oluliselt lihtsamat orienteerumist ja ettevalmistustööd. Loodud olid kõik võimalused kontaktide loomiseks - ole vaid asjast huvitatud ja ise aktiivne.
Usun et enamus nii koolide kui lasteaedade juhtidest, kel mingigi huvi oli, leidsid ka meid üles. Saadud kontaktid ja täpsustatud huvid kõikidelt, kellega vestlesime, aitavad meil kergemini mõista, millised on koolide ja lasteaedade võimalused. Sundimatu ja ajaliste probleemidega koormamata inimestel oli aega meiega vestelda, mõne koolijuhiga suisa lobiseda.
Marion Büroo OÜ

Messil "Ärimaailm koolile" kogesin väga ladusat korraldust ning hästi läbimõeldud messi ning konverentsi koostööd. Koolijuhtide aktiivne messibokside külastamine konverentsi vaheaegadel näitas sellise suurürituse vajalikkust. Ettevõtja seisukohalt on selline mess väga oluline viis haridusasutustele mõeldud toote või teenuse tutvustamiseks. Olen kindlasti valmis osalema ka järgmisel aastal.
Profcom OÜ

Haridustöötajate aastakonverents oli meie jaoks hea võimalus enda ettevõtte tutvustamiseks koolidele. IT lahenduste ja toodete esitlemiseks, mis on koolidele vajalikud ning mis on välja töötatud just haridusasutusi silmas pidades, oli käesoleva aasta Haridusportaali korraldatud üritus parim võimalus üldse. Enamustes koolides oli Datel siiamaani tuntud kui projektorite, ekraanide ja digitahvlite müüja. Nüüd teatakse ka enamustest Eesti koolides, et meil on 17 aastat kogemusi IT valdkonnas ja paar väga hästi õnnestunud projekti kooli arvutisüsteemi terviklahenduse loomisel. Ilma Haridusportaali korraldatud üritust on sellist sõnumit kogu haridussektorile edasi anda peaaegu võimatu. Meie jäime üritusega igati rahule.
AS Datel

Kõiki firmade arvamusi saab täies mahus lugeda klõpsates siin!

Reklaamivõimalused Haridusportaal.ee keskkonnas:

• reklaambannerid portaalis;
• otsepostitus haridusjuhtidele;
• sooduspakkumised ja tootetutvustused;

Reklaami tellimiseks võtke ühendust e-posti aadressil info@haridusportaal.ee või telefonil 733 8069.


Liitunud firmade võimalused Haridusportaal.ee keskkonnas!

  • Ootame Teie ettevõtte tegevusvaldkonda puudutavaid temaatilisi artikleid, mis on hariva sisuga ning ei sisalda otsest reklaami.
  • Kasutage võimalust ka ise hankeid meie kaudu edastada.
  • Jälgige uudiseid, sest neist selgub, mida koolid vajavad ja millal.
  • Lisaks uudiskirjades väljatoodavatele hangetele ning riigihangetele laekub meile pidevalt hinnapäringuid. Hoidke end nendega kursis!
  • Ajaleheartiklite ja leheosade kommenteerimisega ning foorumis teemade tõstatamisega näitate oma aktiivsust ja huvi koolidega tegelemise vastu.

Käimasolevad hanked:

1. Õueala väravad
- Kategooria: Muu
- Kirjeldus: Õueala väravad (2tk), nii jalgvärav kui värav autotranspordile. Värava laius 3,2 - 3,5 m

2. Profiseadmed
- Kategooria: Sisustus
- Kirjeldus: Gaasipliit, auruahi, marmiit, fritüür, nõudepesumasin- kui kodu oma leiaks lühikese reziimiga , siis sobiks ka see, sõltub kui suur on hinnavahe

3. Suurköögiseadmed
- Kategooria: Sisustus
- Kirjeldus: külmkapid (üks suurem lattu), sügavkülm

4. Väikeköögiseadmed
- Kategooria: Sisustus
- Kirjeldus: Röster või grillivariant koos röstimisega, veekeetja kiire ja suht võimsam, mikrolaineahi, espressomasin, köögikombains, elline mis teeb kokteile, riivib ja saab hakkmasinaks kasutada, püreerida võiks ka

Kõik aktiivsed hanked leiate siit!

Viimati liitunud koolid

Lustivere Põhikool

Harmi Põhikool

Seljametsa Lasteaed-Algkool

Tallinna Laagna Gümnaasium

Kuldre Kool

Maidla Põhikool

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

Tartu Emajõe Kool

J.Liivi nim. Alatskivi Keskkool

Kurtna Lasteaed-Algkool

Aste Põhikool

Laulasmaa Põhikool

Ardu Põhikool

Viimati liitunud lasteaiad

Tallinna Rõõmupesa Lasteaed

MTÜ Lasteaed Väike Pauline

Võnnu Lasteaed Värvuke

Torma lasteaed Linnutaja

Tartu Lasteaed Midrimaa

Saku Valla Lasteaed Terake

Riisikas, Haiba Lasteaed

Tartu Lasteaed Krõll

Viljandi Lasteaed Mesimumm

Tartu Lasteaed Hellik

Sõmeru Lasteaed Pääsusilm

Lasteaed Mai

Põlva Lasteaed Mesimumm

Viimati liitunud firmad

Ärieksperdi AS

Pesa Projekt OÜ

ML Arvutid AS

Koolibri AS

Edela Loodusmatkad OÜ

BIT AS

Oma Aed OÜ

Ekker Ehitus

Kevar Ehitus

Toprest

Farwelli Kaubanduse OÜ

Saar Graafika OÜ

Loodusring MTÜ

Võta ühendust meie esindajatega
telefonil 733 8069 või e-post info@haridusportaal.ee

WWW: www.haridusportaal.ee
E-Post: info@haridusportaal.ee
Telefon: 733 8069