Jaanuarist 2017 hakkas Tallinna Haridusamet hallatavate asutuste direktoritele igakuiselt välja andma tunnustusi „kuu haridusjuht“ ja „kuu haridustegu“, mis võimaldab märgata häid juhte nende igapäevases tegevuses ja silmapaistvaid haridustegusid. Iga kuu valib Tallinna Haridusamet „Kuu haridusjuhti“ ja „Kuu haridustegu“.

*Haridustegu detsember 2017

Märka ja Aita ja Päkapiku pühapäeva on aastaid aidanud eest vedada, toetada, korraldada ja ellu viia TAHJÜ juhtkond ja lasteaedade direktorid. Juhid on aidanud leida sponsoreid, koguda kingitusi ja annetusi, täita laste soove ja unistusi ning pakkida need lastele kätteandmiseks.

Täname: Piret Määr, Signe Tamm, Pille Roosiorg, Agi Salumets, Silvi Suur, Marge Kiel, Kristina Märks, Triin Andreas, Carmen Soo, Riina Läll, Aime Ruhno, Reelika Täht, Tamara Borsuk, Katrin Rasina, Tiina Lall, Ülle Mandre, Pille Kibur, Alvina Maasik, Irja Keiv , Karin Saar, Tiiu Jõeväli.

Tallinna lasteaedu, kes EV100 raames on lasteaedade tegemisi aktiivselt kajastanud Facebookis. Lasnamäe ja Pirita lasteaedade juhid (Alvina Maasik koos teiste lasteaedade direktoritega) ning Põhja-Tallinna lasteaedade juhid (Riina Läll, Aime Ruhno, Tamara Borsuk, Reelika Täht) on käivitanud Facebookis oma piirkonna EV100 ja Alusharidus100 raames piirkonna tegemisi kajastavad grupid. Aktiivne infovahetus ja kogemuste jagamine rikastab kõikide asutuste igapäevaseid tegemisi.

*Haridusjuht november 2017

Tunnustamisele esitati 12 haridusjuhti, peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid suurepärane koostöö ja kogemuse jagamine.

Riina Läll, Tallinna Kelmiküla Lasteaia direktor, Tamara Borsuk, Lasteaed Kelluke direktor, Reelika Täht, Pelguranna Lasteaia direktor ja Aime Ruhno, Kolde Lasteaia direktor panustasid Salme Kultuurikeskuses toimunud Põhja-Tallinna lasteaedade õpetaja abide konverentsil huvitavate ettekannetega (Muutuv laps ja kaasaegne õpikäsitus; Meie erinevad rollid, Õpetaja abi motivatsioon lasteaias, Käitumisraskustega lapse toetamise võimalusest lasteaias. Üheskoos tõdeti, et algatus oli kuldaväärt ning selliseid konverentse peaks õpetaja abidele kindlasti igal aastal korraldama.


*Haridusjuht oktoober 2017

Tunnustamisele esitati 15 haridusjuhti, peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid suurepärane eestvedamine, kogemuse jagamine, koostöö.

Oktoobris pälvis Haridusameti tunnustuse ka Pelguranna Lasteaia direktor Reelika Täht.

Reelika Täht, Pelguranna Lasteaia direktor, tegi ülelinnalisel juhtide infopäeval sisuka esitluse Ungari õppevisiidi kogemusest ja seal õpitust.


*Haridusjuht september 2017

Tunnustamisele esitati 10 haridusjuhti, peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid juhi avatus, koostöövalmidus, uuendusmeelsus ja väljakutsete võtmine. Septembris pälvis Haridusameti tunnustuse ka Pelguranna Lasteaia direktor Reelika Täht.

Reelika Täht, Pelguranna Lasteaia direktor,  on tänaseks ametis olnud vaid 6 kuud. Hakkaja ja leidliku inimesena tegi ta mahukaid töid, et uus õppeaasta saaks rõõmsameelselt alata. Reelika avastas OÜ, kust saadud värvidega värviti koos kolleegidega nädalavahetustel lasteaeda, Pereliikmeid kaasates ühiselt suurpuhastust. Õppeaasta alguseks sai lasteaed uued liivakastiääred, tehti hulk arboristikatöid, õuealale paigaldati uued atraktsioonid jne. Asutus on töötajatega komplekteeritud ning rühmad töötavad. Terviseamet, kes 6 kuu jooksul on teinud mitmeid kontrolle, jäi väga rahule nii järelkontrolli kui järelkontrolli järelkontrolliga.


*Haridusjuht mai 2017

Tunnustamisele esitati 9 haridusjuhti.Mais pälvis pälvis Haridusameti tunnustuse ka Pelguranna Lasteaia direktor Reelika Täht.

Pelguranna Lasteaia direktor Reelika Täht on uue alustava juhina juba jõudnud oma meeskonnaga osaleda aktiivselt MÕK- kuu tegemistes ning saanud selle eest ka tunnustatud.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles