Haridusportaal.ee on aktiivselt tegutsenud juba 8 aastat. Portaali külastajad on haridusasutuste eestvedajad, lisaks erinevad firmajuhid.

Portaali üldeesmärk on pakkuda Eesti haridusasutuste juhtidele täiuslikku töö- ja infokeskkonda, milles oleva informa tsiooni osas on neil endil üsna suur kaasarääkimise võimalus. Ühe funktsioonina pakume haridusasutustele ettevõtetega tutvumise ja suhtlemise võimalust. Haridusasutustel on võimalus läbi portaali teha hankeid, milledele erinevatel põhjustel ei korraldata riigihanget. Hangete kohta saavad ettevõtted endale informatsiooni meie poolt saadetavatest e-kirjadest, samuti on info olemas portaali kinnises osas.

Portaaliga liitumiseks on meil ettevõtete jaoks välja töötatud mitmed paketid, mis erinevad üksteisest edastatava infomahu ning seega ka hinna poolest. Kõikide pakettide aluseks on Standard , mis on kõige väiksema ettevõtte reklaamimisvõimalusega.

Standard
Standard sisaldab endas firma üldandmeid - firma nime, logo, üldtelefoni ja faksi numbrit, aadressi, tegevuspiirkonda, reg nr, kodulehekülje ja e-posti aadressi, pangakonto nr, kontaktisiku andmeid haridusasutustele, lahtiolekuaegu, makseviise, aastaringsete soodustuste loetelu ja ühe kõige üldisema tegevusala nimetamist. Andmete alla on võimalik lisada ka ettevõtet tutvustav tekst.

Medium
Pakett Medium on samm edasi Standard´ist. Kaubamärkide nimekirja saab suurendada 3-ni, lisada üks täiendav faksinumber ja e-posti aadress. Filiaali olemasolul on võimalus ka selle kontaktandmed haridusasutustele nähtavaks teha. Lisaks saate andmete alla ½ A4 lehe mahus ettevõtet tutvustava teksti edastada. Medium nagu ka järgnevad paketid võimaldavad firma esindajal portaali kinnist osa kasutada. Kinnises osas on haridusasutuste ning omavalitsuste poolt teostatavad hinnapäringud ehk hanked, täielik haridusasutuste andmebaas koos otsustavate isikute kontaktidega ning palju muudki.

Maxi
Maxi baseerub Mediumil, suurenevad tegevusalade, filiaalide ning lisakontaktandmete edastamise võimalused. Eraldi boonusena on paketis Teie ettevõtte reklaamimiseks suure banneri kasutamise võimalus nädal aega. (vt kodulehe päist).

Kampaania
Kampaania paketi kirjeldamiseks on lihtsam aluseks võtta Standard pakett - arvuliselt on võimalik välja tuua rohkem tegevusalasid, kontaktandmeid, kaubamärke ning 3 lisafiliaali. Andmete alla on võimalik lisada ettevõtet tutvustav tekst ning 5 pildiga toodet. Saate sarnaselt Maxile ja Mediumile sisselogimise võimaluse. Boonusena on paketis suure bänneri reklaampind nädalaks ning üks üle-Eestilin e otsepostitus haridusasutustele Teie enda poolt koostatud reklaammaterjalist.

 

Palun sisesta Asutuse/ettevõtte nimi
Palun sisestage kontaktisiku nimi
Sisestage õige e-postiaadress
Sisesta õige number
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Palun tõesta, et pole robot

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles