Kas teil on juba Lõpusõrmused tellitud?

2018 aasta tellijatele soodutus.
Kullatibu logo
   
   
Meie  ettevõte tegeleb lõpusõrmuste valmistamisega. Kullatibu OÜ põhisuund on teha koolidele ja õpilastele just nende soovidele lõpusõrmused. Teeme ka olemas oleva sõrmuse järgi kui soov tegijat vahetada. Pakume parimat hinda ja head kvaliteet. Kooli- ja lõpusõrmused
   
Kooli- ja lõpusõrmused Koolil, lastel ei tule muud teha kui mõelda välja just neile sobiv kaunistus sõrmusele mis iseloomustaks neid. Seal võib siis lasta oma loomingul lennata. Just selline sõrmus mis neid iseloomustab. Ning äkki annab kuidagi kaks ühendada, lisada vana traditsioonilise kooli embleem/sümbol/logo  ja siis veel just selle klassi/lennu iseloomustav märgis. Ning kui see tehtud jääb veel ainult koostada nimekiri ja sõrmuse suurused juurde lisada. (Sõrmuste proovirõngad saab vajadusel meie käest).
   
Pole vaja muretseda kas nii saab või ei?
Pole olemas lahendamatuid olukordi  vaid on olemas erinevad lahendused.
Koos leiame kindlasti lahenduse.
Kooli- ja lõpusõrmused
   
Kooli- ja lõpusõrmused


Kooli- ja lõpusõrmused
Meie poolt hõbesõrmuse hinnad al.20eur olenevalt sõrmuste arvust ja raskusastmest. Hinnas on juba eesnime graveering, oksüdeerimine, materjal ja sõrmusega muud lisa toimingud ja kulud. Sõrmuse valmistamine meile jõudnud lõpliku joonisega võtab aega  maksimum 3 nädalat kuni 1 kuu. Kuid sellest hoolimata ei soovita jätta  lõpusõrmuse tegemist viimasele hetkele. Elu on näidanud, et siis tuleb kevad, eksamid ja  juba on tähelepanu mujal. Ning aastaid hiljem on kahju, et jäi tegemata  lõpusõrmus,  mis annab suurema ühtekuuluvus tunde.  Nii mõnedki koolid tellivad juba lõpusõrmuseid  11-das ja 8-das klassis, et kanda sõrmust koos terve viimase aasta. Palun informeerige oma Huvijuhti või õpilasi. Manuses on plakat mille saate ülesse panna kooli stendile. 2018 aasta tellijatele soodutus.
   
Meeldivale koostööle lootes:
Kullasepp
Ivar Siprja
www.kullatibu.ee
info@kullatibu.ee
Tel: +37255677790
kuld
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles