Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis on sobilikud nii väikelastele (2-3aastastele) kui ka viimaste rühmade kasvandikele.

Kui on soovi, siis võib pakkumist levitada ka hoolekogu liikmetele.

Head mängulusti!


Õppekaardid

KUS ELAVAD LOOMAD?

Selle mängu abil avastab laps kümne vahva looma põnevad elupaigad. Pakk sisaldab 15 tugevat pappkaarti 30 pildiga, millest saab moodustada 10 kolmeosalist pildiseeriat. Kolmeosalise tervikpildi saab kokku panna kaarte ümbritseva värviriba järgi.

Hind: 6.50 EUR


Õppekaardid

LOOMAPERE.
KES ON KELLE LAPS?

Nende kaartidega saab laps leida üles loomalapse vanemad ja nende lemmiktoidu! Pakk sisaldab15 tugevat pappkaarti 30 pildiga, millest saab teha 10 kolmeosalist pildiseeriat. Kolmeosalise tervikpildi saab kokku panna kaarte ümbritseva värviriba järgi. Kaardid on mõeldud 1–3 aastastele lastele.

Hind: 6.50 EUR


Tundekaardid

EMOTSIOONID

Tundekaardid on mõeldud selleks, et julgustada last oma emotsioone jagama. Kaartidel on kujutatud igapäevaseid olukordi, emotsioone ja reaktsioone, mis võivad sellistes olukordades tekkida. Kaartidel on 10 olukorda, 10 emotsiooni ning 10 võimalikku tegevust. Siin puuduvad valed ja õiged vastused, laps teeb ise temale õigena tunduva valiku.

Hind: 6.50 EUR


Tegevuskaardid

NUMBRIKAARDID

Numbrikaardid arendavad pliiatsi kasutamise oskust ning aitavad lastel õppida ära tundma ja kirjutama numbreid 100ni. Lisaks õpib laps loendama ja tagurpidi loendama, järjestama, sorteerima ning eraldama (nt paaris- ja paaritud arvud). Kaardid on valmistatud keskkonnasäästlikust paberist.

Hind: 6 EUR


Tegevusraamat

TALVERÕÕMUD

Sellest vahvast tegevusraamatust leiab palju huvitavat. Tegevust jagub pikaks ajaks: otsimismängud; värvimine; joonistamine; kleebistega kaunistamine ja riietamine; mõistatamine; erinevuste leidmine. Mõistatuste lahendused on raamatu viimastel lehekülgedel.

Hind: 7 EUR


Tegevuskaardid

100 MUINASJUTU-
MÕISTATUST

Neid 100 mõistatust lahendades mängib laps Pinocchio, Lumivalgekese, Pöial-Liisi, kolme põrsakese ja paljude teiste muinasjutukangelastega. Ülesannete hulgas on labürinte, erinevuste leidmist, peidetud asjade otsimist ja palju muud lõbusat. Komplektis oleva markeri abil saad igale kaardile vastuse kirjutada.

Hind: 7 EUR


Tikumäng

TIKUVISE

Tikuvise on värviderikas mäng, kus on vaja nägemistaju, taktikat ja kiirust. Mängijate ülesanne on esimesena kaartidele koputades võita igas voorus kaarte, mis on sama värvikombinatsiooniga nagu lauale kukkunud tikkudel. Mängu võidab mängija, kes kogub mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

Soodushind: 5 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 20 eurot tasuta.
Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles