Aastalõpu sooduspakkumised haridusasutustele!

Lasteaia ja kooli sisustus mängib suurt rolli loomingulise ja motiveeriva õpikeskkonna kujundamisel. Selleks, et õpitu paremini kinnistuks, peab õppimine olema huvitav ja kaasahaarav tegevus. Pakume lahendusi, kuidas erinevaid elemente omavahel kombineerides saada arendav, põnev ning samas praktiline, heli summutav ja ergonoomiline sisustus.
Aasta lõpus on meil sooduspakkumine erinevatele arendavatele mänguasjadele ja sisustuselementidele, millega muuta mitmekülgsemaks rühmaruumid või erinevad tegevustoad.


Motoorikapaneelid
Erineva kujuga lamineeritud MDF plaadist kujundid, mida saab seinale riputada. Seinapaneelid loovad rõõmsa ruumi ning samas aitavad lastel mängulisel teel arendada motoorikat.

Tavahind: alates 42,- + käibemaks
Motoorikapaneelid

Arendav kuubik
Motoorset käte tööd ning visuaalset kordinatsiooni arendav kuubik. Igal küljel on erinev praktiline mõte - rihmade sidumine, tõmbluku vedamine, nööpide, trukkide ning paelte kasutamine.


Tavahind: 50,- + käibemaks
002

Kõik sooduspakkumises olevad tooted on saadaval kohe Tallinna laos *. Tellida saab helistades 6000 270 või kirjutades info@ajtooted.ee.
Vaata kõiki sooduspakkumisi: https://goo.gl/atfE9jAJ Tooted pakub laias valikus mööblit, mis on disainitud ja valmistatud spetsiaalselt haridusasutustele.
Tooted on vastupidavad ning kvaliteetsed ja mõeldud tihedaks igapäevaseks kasutamiseks. Meie valikust leiate kõik vajaliku, et sisustada lasteaia-, klassi- ja puhkeruumid ning õpetajatele mõeldud tööruumid.
Kogu koolidele ja lasteaedadele mõeldud valikuga saab tutvuda: https://goo.gl/DsssBP


*sooduspakkumisega tooted on saadaval piiratud koguses, pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub.


AJ Tooted AS Reg. nr: 10585384
Paneeli 6, 11415 Tallinn
Tel: 6000 270
www.ajtooted.ee
logo
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles