Tere.

Oleme rõõmsad, et paljud koolid on leidnud valikust just neile sobilikud õuemängud. Paraku lisandub järjest rohkem päevi, mil on väga sajuse või pahura ilma tõttu hea ja hubane mängida toas arendavaid mänge. Oleme loonud kaubamärgi nimega Toamängud, mille alla koonduvad tubasteks tegevusteks mõeldud osavus- ja tähelepanumängud. Valikus on mitu täiesti uut mängu, sekka soodsamate hindadega juba tuntud mänge. Kõik mängud vastavad ohutusnõuetele.

Rohelisega märgitud tooted on kohe laos saadaval, sulgudes olev arv näitab vähese laoseisuga toodete arvu. Punasega tooted on ettetellitavad. Ootame tellimusi kuni 10.10. Seejärel tellime kauba, tarneaeg Eestisse 10 päeva, lasteaeda/kooli 2-3 tööpäeva.

Kiika ka Toamängude kodulehekülge: www.toamangud.ee

Head mängulusti!

Puzzzzle

Tellimisel

Igal mesilasel on kärjes kindel koht. Täida kaartidel olevad ülesanded, asetades värvilised pusletükid ja mesilased kärge. Juhend: võta üks kaart. Paiguta mesilased ja pusletükid kärge nii, et kogu mesitaru oleks täidetud. Mäng nõuab keskendumist ja treenib ruumitaju. Pakis on 30 kaarti ülesannetega, 9 pusletükki, 4 mesilast, 1 kärg.

 

Soodushind: 14 EUR

Tavahind: 15.95 EUR

Sisekurling

Laos (hetke laoseis 20 tk)

Jääkeeglit ehk kurlingut saad nüüd mängida ka toas! Kes saab sihtmärgile kõige lähemal? Sobib mitmetele põrandatüüpidele nagu puit, laminaat ja vinüül. Materjal puit. Kurlingukivi: 10 x 10 2,5 cm, väike kivi: 6 x 6 x 5 cm, visekhoidik: 6 x 6 x 1,2 cm.

 

Soodushind: 27 EUR

Tavahind: 31.95 EUR

Leia kala esimesena!

Laos (hetke laoseis 15 tk)

On kaks viisi mängimiseks: 1) veereta kolme täringut, iga täring näitab ühte omadust: värvi, kala kuju või mustrit. Otsige kalade hulgast samade omadustega kala, nagu näitavad täringud; 2) asetage kaardipakk mängijate ette pildiga allapoole. Võtke kordamööda pakist üks kaart ning keerake teisipidi. Nüüd leidke kala, mis on pildil. Komplektis on: 56 puidust kala, 50 kaarti ja 3 täringut.

 

Soodushind: 21 EUR

Tavahind: 24.95 EUR

Triangeldoomino

Tellimisel

Triangeldoominos tuleb kokku sobitada kolmnurkse klotsi ühe külje kaks värvi teise klotsi samasuguste küljevärvidega. Mängu võidab see, kes oma klotsidest esimesena priiks saab. Valmistatud kvaliteetsest puidust, 35 kolmnurkset klotsi. Kolmnurkse klotsi mõõt: 10 x 10 x 10 cm

 

Soodushind: 20 EUR

Tavahind: 22.95 EUR

Liiguta ja häälitse

Laos

Kes mäletab kõige rohkem hääli ja liigutusi? Igal kettal on kirjas mõni loom või ese. Püüa kettale kirjutatut kehastada. Kas oskad mängida elevanti ja teha rongi häält? Ole tähelepanelik, sest iga kord lisandub uusi tegevusi! Mängu võib mängida ükskõik mitmekesi. Materjal: puit. Toote mõõtmed: läbimõõt 8 cm, koos kotiga.

 

ERIHIND: 15 EUR

Tavahind: 19.95 EUR

Munade pidu

Laos (hetke laoseis 4 tk)

Hoia muna oma lusikal tasakaalus ja pista punuma! Püüa muna maha pillamata esimesena finišisse jõuda. Kas muna kukkus lusikalt maha? Ära muretse! Paki munarebu muna sisse tagasi ja jätka jooksu! Pakendis on: 4 lusikat, 4 muna, 4 munarebu

 

Soodushind: 12 EUR

Tavahind: 13.95 EUR

Keksumäng rõngastega

Laos (hetke laoseis 26 tk)

Nüüd on võimalik vana head tuntud keksumängu mängida ka seal, kuhu keksukasti maha joonistada ei tohi või pole võimalik. Keksurõngad võite asetada maha täpselt nii, kuidas teile meeldib. Komplektis on: 10 rõngast läbimõõduga 30 cm, 3 puidust viskenuppu.

 

Soodushind: 23 EUR

Tavahind: 26.95 EUR

Keksukumm

Laos (hetkel laoseis 26tk)

Keksukummimäng on tagasi! Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada. Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks. Materjal: elastik. Kummi pikkus 3 m, laius 2 cm.

 

Soodushind: 6 EUR

Tavahind: 7.55 EUR

 

Hinnad on koos käibemaksuga (20%).

 

Transport: pakiga 3 EUR koos km-ga, kulleriga 5 EUR koos km-ga.
Tasuta transport tellimistele alates 45 EUR koos km-ga kas kulleriga või lähimasse pakiautomaati.

Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Tellimiseks saatke palun järgmine info: toote nimi, kogus, arve saaja juriidiline nimi, aadress, kontaktisiku nimi, e-mail, kauba saaja arveldusarve number; kauba tarnekoht: asutuse nimi, aadress, kontaktisik, kontakttelefon, transpordi viis (pakiautomaati või kullerteenus).

Vaata ka meie teisi tooteid: www.toamangud.ee

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles