Tere.

Oleme rõõmsad, et paljud lasteaiad on leidnud valikust just neile sobilikud õuemängud. Paraku lisandub järjest rohkem päevi, mil on väga sajuse või pahura ilma tõttu hea ja hubane mängida toas arendavaid mänge. Oleme loonud kaubamärgi nimega Toamängud, mille alla koonduvad tubasteks tegevusteks mõeldud osavus- ja tähelepanumängud. Valikus on mitu täiesti uut mängu, sekka soodsamate hindadega juba tuntud mänge. Kõik mängud vastavad ohutusnõuetele.

Rohelisega märgitud tooted on kohe laos saadaval, sulgudes olev arv näitab vähese laoseisuga toodete arvu. Punasega tooted on ettetellitavad. Ootame tellimusi kuni 10.10. Seejärel tellime kauba, tarneaeg Eestisse 10 päeva, lasteaeda/kooli 2-3 tööpäeva.

Kiika ka Toamängude kodulehekülge: www.toamangud.ee

Head mängulusti!

Kroku osavusmäng

Tellimisel

Krokodill on pidevalt näljane! Aita tal süüa. Selleks pead kõik sinised ja valged mullid tema suust välja lükkama. Tee seda ettevaatlikult – kala peab jääma krokodilli suhu. Sa ju tead, et krokodill, kes ei ole saanud süüa, on üsna pahuras tujus. Krokodill on tasakaalumäng, mis treenib käte-silmade koordinatsiooni. Kas suudate lasta kalal krokodilli suhu libiseda? Mäng sobib vähemalt 4-aastastele lastele ja ka täiskasvanutele! Kogu mäng on puidust.

 

Soodushind: 14 EUR

Tavahind: 15.95 EUR

Arbuusi pulgamäng

Tellimisel

Tegemist on täpsus- ja osavusmänguga. Veereta täringut ja võta arbuusist välja sama värvi pulk, mida täringu külg näitab. Keskendu, sest arbuus ei tohi maha kukkuda. Iga värv annab erineva arvu punkte. Kui lased arbuusil kukkuda, oled mängust väljas ja teised mängijad võivad oma punktid kokku lugeda. Võidab see, kellel on kõige rohkem punkte. Kogu mäng on puidust.

 

Soodushind: 11 EUR

Tavahind: 12.95 EUR

Kroku sokid

Tellimisel

Oi oi, krokodill on segaduses! Ta otsib oma sokile paarilist. Otsi kiiresti ja leia esimesena krokodilli teine sokk! Pööra üks kaart ümber ja leia kroku teine sokk. Võta see iminapaga üles. Püüa leida võimalikult palju sokke, aga vaata hoolikalt, kas kroku vajab vasakut või paremat sokki? Kaardid on tugevast papist. Iminapad on puidust ja kummist.

Mäng on nomineeritud Hollandis „Aasta mäng 2019“ kandidaadiks

 

Soodushind: 17 EUR

Tavahind: 18.95 EUR

Suur loomadoomino

Laos (hetke laoseis 14 tk)

See on klassikaline doominomäng, aga suur ning vahvate värviliste loomapiltidega. Hülged, vaalad ja elevandid ootavad sind! Numbrid on esitatud piltidena, seega arendab mäng ka loendamisoskust. Valmistatud kvaliteetsest puidust, 28 klotsi. Doomino klotsi mõõt: 13 x 6,5 x1 cm

 

Soodushind: 21 EUR

Tavahind: 23.95 EUR

Suur värvimisleht

Laos

Lase oma loovusel lennata! See suur värvileht pakub värvimisrõõmu tundideks. Kui oled värvimise lõpetanud, võid selle tuppa vaatamiseks riputada. Samuti võid riide pesumasinasse panna ja 40-kraadises vees puhtaks pesta. Lase kuivada ning pilt on värvimiseks uuesti valmis. NB! Ära triigi, ära pane kuivatisse, ära valgenda, ega tee keemilist pesu! Kaasas 12 eri värvi mahapestavat markerit. Materjal: puuvill, põhi on valmistatud plastikust. Sobib kasutamiseks õues. Värvilehe mõõdud: 60 x 100 cm

 

ERIHIND: 17 EUR

Tavahind: 22.95 EUR

Loomaklotsid

Laos (hetke laoseis 3 tk)

Nende rõõmsate värviliste klotsidega võid ehitada päris enda loomaaia. Ehita just sellised armsad loomad, nagu sina soovid. Ole hoolas, et klotsid korralikult tasakaalu panna! Klotsid on puidust ja erineva suurusega. Pakis on 94 klotsi, millest saad ehitada palju erinevaid loomi, loomaia värava ning tara. Klotsidega on kaasas brošüür, millest leiad häid nippe loomade ehitamiseks.

 

ERIHIND: 24 EUR

Tavahind: 29.95 EUR

Munade pidu

Laos (hetke laoseis 4 tk)

Hoia muna oma lusikal tasakaalus ja pista punuma! Püüa muna maha pillamata esimesena finišisse jõuda. Kas muna kukkus lusikalt maha? Ära muretse! Paki munarebu muna sisse tagasi ja jätka jooksu! Pakendis on: 4 lusikat, 4 muna, 4 munarebu

 

Soodushind: 12 EUR

Tavahind: 13.95 EUR

Keksumäng rõngastega

Laos (hetke laoseis 26 tk)

Nüüd on võimalik vana head tuntud keksumängu mängida ka seal, kuhu keksukasti maha joonistada ei tohi või pole võimalik. Keksurõngad võite asetada maha täpselt nii, kuidas teile meeldib. Komplektis on: 10 rõngast läbimõõduga 30 cm, 3 puidust viskenuppu.

 

Soodushind: 23 EUR

Tavahind: 26.95 EUR

 

Hinnad on koos käibemaksuga (20%).

 

Transport: pakiga 3 EUR koos km-ga, kulleriga 5 EUR koos km-ga.
Tasuta transport tellimistele alates 45 EUR koos km-ga kas kulleriga või lähimasse pakiautomaati.

Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Tellimiseks saatke palun järgmine info: toote nimi, kogus, arve saaja juriidiline nimi, aadress, kontaktisiku nimi, e-mail, kauba saaja arveldusarve number; kauba tarnekoht: asutuse nimi, aadress, kontaktisik, kontakttelefon, transpordi viis (pakiautomaati või kullerteenus).

Vaata ka meie teisi tooteid: www.toamangud.ee

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles