Hea õpetaja

Tutvustame teile väikest valikut eesti laste seas juba menu saavutanud tegevusraamatutest ja lauamängudest.

DadaFun raamatud ja mängud arendavad loomingulisust ja strateegilist mõtlemist, motoorseid ja sotsiaalseid oskusi ning on lihtsalt väga põnevad ajaveetmise võimalused. Ja mis peamine – need pakuvad head nutivaba vaheldust õppetööle või muudele tegevustele, kui aju vajab väheke puhkust ja meel lahutamist.

Vastupidavale paberile trükitud materjalid saavad edukalt käia käest kätte ega ole vaid ühekordseks rõõmuks. Mängulusti ja arendavat tegevust jagub nii väiksematele kui suurematele huvilistele.


Tegevusraamat

MONTESSORI AED

Tegevusraamatu sündmused leiavad aset tuttavas koduaias – seal saab ette võtta huvitavaid mänge, lahendada saab labürintmõistatusi, värvida kujundeid, kleepida pilte ja teha ettevalmistusi kirjutama õppimiseks. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid.

Hind: 8 EUR

MONTESSORI AED

Tegevusraamat

MONTESSORI METSLOOMAD

Tegevusraamatus leidub huvitavaid metsloomade elu tutvustavaid mänge, saab kujundeid ära tunda ja värvida, seoseid luua, pilte välja lõigata ja kleepse kleepida. Kõik need tegevused aitavad tugevdada laste kognitiivset arengut. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid.

Hind: 8 EUR

MONTESSORI METSLOOMAD

Laste tegevusraamat

LOODUS JA LOOMAD

Mahukast raamatust saad teada, kuidas kasvab taim ning kuidas arenevad konnad, õpid tundma loomade lapsi ja avastad, milline leht kuulub millisele puule. Ka mänge on ohtralt: osavus-, otsimis- ja tähelepanumängud, erinevuste otsimine, loendamisülesanded. Lisaks saad värvida, joonistada kujunditest loomi, linde, puid ja lilli. Lihtsad õpetused näitavad, kuidas teha looduslike vahenditega lehepilte ja meisterdada kivi-inimesi! Sisu: 64 lk ja rohkelt kleebiseid.

Hind: 8 EUR

LOODUS JA LOOMAD

Laste tegevusraamat

JÕULUD JA PÄKAPIKUD

Tegevusraamatust leiab lihtsaid jõuluteemalisi sõna-, numbri- ja piltmõistatusi, mis pakuvad väikelastele huvi ja arendavad samal ajal lugemis-, kirjutamis-, arvutamis- ja vaatlemisoskust.

Saadaval alates 1. november

Hind: 8 EUR

JÕULUD JA PÄKAPIKUD

Tegevusraamat

MÄNGUD PABERI JA PLIIATSIGA

Raamat sisaldab 20 erinevat mängu, iga mängu jaoks mitu lehekülge, lehti saab välja rebida. Mängimiseks pliiatsiga, üksi või kahekesi.

Hind: 8 EUR

MÄNGUD PABERI JA PLIIATSIGA

Tegevusraamat

SUUR LAUAMÄGUDE RAAMAT

Suur lauamängude raamat viib mängijad fantastilisse muinasjutumaailma, kus elavad nõiad, džinnid, seiklushimulised lapsed ja inimkõnet mõistvad loomad. Kaheksaarmastatud lauamängu pakuvad põnevaid elamusi.

Hind: 13 EUR

SUUR LAUAMÄGUDE RAAMAT

Raamat ja pusle

PUNAMÜTSIKE

Punamütsike läheb vanaemale külla. Kuid metsas järgneb talle näljane hunt. Tuntud muinasjutu ümberjutustusest saad teada, kuidas Punamütsike apla hundi küüsist pääseb. Liimköites raamatus on 24 lehekülge, mida täiendab tore 30-osaline pusle! Pusle suuruseks kokkupanduna on 35×35 cm.

Hind: 12 EUR

PUNAMÜTSIKE

ERIPAKKUMINE

Anti Veermaa ulmekoomiks

TAEVALAEKA SALADUSED

Lugu viib Pirtsu ja Miku suvevaheajaks vanavanemate maakoju. Pööningut koristades leiavad lapsed vanaisa leiutatud ajamasina ja rändavad selle abil kaugesse tulevikku, aastasse 3000. Põnev seiklus võib alata ... Lugu on kirja pandud trükitähtedega ja sobib (ette) lugemiseks ka väiksematele koomiksisõpradele. Raamatus on 84 lk.

Soodushind: 1 EUR

TAEVALAEKA SALADUSED

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 25 eurot tasuta.

Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee

Tellimiseks saatke palun järgmine info: toote nimi, kogus, arve saaja juriidiline nimi, aadress, kontaktisiku nimi, e-mail, kauba saaja arveldusarve number; kauba tarnekoht: asutuse nimi, aadress, kontaktisik, kontakttelefon, transpordi viis (pakiautomaati või kullerteenus).

Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee

Dada AD
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles