Tere!

Kuidas mängida õppides? Kuidas õppida mängides? Mida põnevat teha vahetunnis? Kuidas suhelda kaaslastega? Kuidas teha koostööd?

Kirjastus Loovhoog pakub taas õpetajatele toredaid mänge, mida lastega koos avastada. Mängud on seotud loodus- ja täppisteaduste ning keha ning vaimu tasakaalu otsimisega.

Mõnusat tegutsemist!

 

TÄRINGUMÄNG “REIS KOSMOSES”

Mis toimub kosmoses? Mis on päikesesüsteem? Millised planeedid peale Maa veel olemas on? Kaasahaarav täringumäng, mis sobilik alates 5. eluaastast. Mängu eesmärk on maanduda esimesena Päikesel või Maal. Mängijad õpivad iga taevakeha kohta huvitavaid fakte lugedes meie päikesesüsteemi planeete tundma. Mängu saab mängida 2 kuni 4 inimest.

Soodushind: 4.95 EUR
Tavahind: 7.95 EUR

TÄRINGUMÄNG “REIS KOSMOSES”


JOOGARONG

Kaardipakis on 10 erineva kujuga tükki, kus peal joogaharjutused ja 1 lisadetaili tükk. Sega ja sobita rongitükid nii nagu soovid – iga osa sobitub teiste osade kõrvale. Tehke enne iga uue rongivaguni lisamist koos harjutusi. Kui rong on koos, siis tehke lõpus kõik harjutused järjest ühe pika seeriana! Lugege kokku kõik rongis reisivad inimesed. Vaadake, mis värve rongil märkate? Lisage rongile suits. Sobiv alates 2. eluaastast. Mäng kahele ja enamale.

Soodushind: 12.50 EUR
Tavahind: 19.99 EUR


TÄRINGUMÄNG “MATAMÄNG”

Kuidas moodustada tehteid? Kas liidan, lahutan, jagan või korrutan? Kuidas jõuan õige vastuseni? Lõbus ja matemaatilist mõtlemist arendav mäng alates 7. eluaastast. Mängu eesmärk on veeretada täringut ja moodustada õigeid matemaatilisi tehteid ja koguda kõige enam naerunägusid. Mängu saab mängida 1 kuni 4 inimest.

Soodushind: 4.95 EUR
Tavahind: 7.95 EUR


JOOGAVURR

Igale lapsele oma puidust vurr! Vurri neljal küljel on joogaharjutused. Keeruta vurri ja tee seda harjutust, mille pilt peale jääb. Mängi seltskonnaga osavuse peale või kiiruse peale. Tee lihtsalt harjutusi kaasa! Vurri keerutamine on meistriklass omaette! Kombineeri joogavurri teiste jooga toodetega!

Tellides 25 vurri, saate terve plastikkarbi hinnaga 50 eurot koos km-ga (2 eurot/tk).

Soodushind: 2.50 EUR
Tavahind: 5 EUR


Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Transpordikulu lisandub teenusele järgmiselt:

  • pakiteenusega 3 eurot koos km-ga
  • kulleriga ukseni 5 eurot koos km-ga.

NB! Tellides kõik neli toodet, siis postikulu ei lisandu.

Tellimisinfo: OÜ Loovhoog, kontaktisik Katre Merimäe,
e-post info@loovhoog.ee, m +372 52 93 788

Tellimiseks saatke palun e-kiri järgmise infoga:

  • toote nimi
  • kogus
  • arve saaja jur nimi, aadress, kontaktisiku nimi, e-post
  • kauba tarnekoht: asutuse nimi, aadress, kontaktisik, kontakttelefon
  • transpordi viis (pakiautomaati või kullerteenus)
 
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles