Tere

Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii nooremale kui ka vanemale kooliastmele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus


Hunt Villemi tegevusraamat

SEIKLUSED METSAS

Enamasti metsaloomad pelgasid hunte. Aga oli üks erand, susi Villem, kes polnud ei kuri ega väle. Lisaks sellele oli tal kehv silmanägemine, pidi kandma seetõttu suuri paksude klaasidega kollaseid prille, mis teda kurjemaks küll ei teinud. Ja sõbrustas, üllatus-üllatus ta hoopis orav Mihkliga. Mihkel hakkas Villemi silmi treenima. Ta hakkas end raamatusse igale leheküljele ära peitma ning lisama sinna ka küsimusi, millele vastamiseks peab hunt Villem hoolikalt ümbrust jälgima. Kui raamat läbi uuritud, on Villemi silmad juba nii teravad, et võib kollased prillid ära võtta ja on juba natuke hirmsam.

Kergemate ja raskemate otsimisülesannetega raamat pakub rohkelt tegevust kogu perele! Pane oma oskused proovile ja terita pilku – siin on nuputamis- ja vaatlusmänge, mille tegelased on metsloomad. Treenid tähelepanu ja arendad mõistust.

Hind: 8 EUR


SUUR LAUAMÄNGUDE RAAMAT

Suur lauamängude raamat viib mängijad fantastilisse muinasjutumaailma, kus elavad nõiad, džinnid, seiklushimulised lapsed ja inimkõnet mõistvad loomad. Kaheksa armastatud lauamängu pakuvad põnevaid elamusi.

Hind: 13 EUR


Tegevuskaardid

50 TEGEVUST PERELE AUTOSÕIDU AJAL

Kui ees on ootamas perega pikem autosõit, siis nende 50 tegevusega möödub teekond lõbusalt ja põnevalt. Siit mõned näited: loenda, mitut looma sa autosõidu jooksul märkad; mitut sama värvi, tüüpi või marki autot sa näed?; kui palju käsi, jalgu või käppasid suudad kokku lugeda (loe üle inimeste käed-jalad, loomade jäsemed, tooli- ja lauajalad); tee nägusid, proovi huultelt lugeda; kas suudad kella vaatamata ära arvata, kui palju aega on möödunud? Autojuhti palume mängudesse mitte kaasata, sest võib liikluselt tähelepanu eemale tõmmata.

Hind: 8 EUR


Lauamäng

KUUBIKLINNUD

Mängu eesmärk on kokku koguda 7 erinevat linnuliiki või kaht liiki linde, kummastki liigist vähemalt 3. Mängitakse voorudena. Vooru algul on igal mängijal käes 8 kaarti. Lauale laotakse 4 rida linde. Mängija asetab käigukorral ükskõik millisesse ritta juurde kõik ühte liiki käes olevad linnukaardid. Samas saab laualt üles võtta kõik linnukaardid, mis jäävad äärmiste ühesuguste kaartide vahele. Kui käes on piisavalt linde ühest liigist, saab nendest moodustada parve ja lisada linde oma linnukollektsiooni. Mängus on kokku 110 kaarti 8 erinevast linnuliigist.

Hind: 14 EUR


Tegevuskaardid

ALATI HUVITAVAD LABÜRINTMÕISTATUSED

Saadaval alates detsembri algusest

Lenda läbi kosmose, külasta püramiide, kavalda üle koletised ja tee palju muud. Nende ülipõnevate mahapühitavate labürintidega sul juba iga ei hakka! Pakis on 50 kahepoolset kaarti, millel 61 ülesannet ja vastused. Lisaks pliiats, mida saab kaartidelt maha pühkida.

Hind: 8 EUR


Tegevuskaardid

89 ARENDAVAT ÜLESANNET

Mõtlemine teeb targaks! Pakk on pungil mõtlemist soodustavaid ja targakstegevaid tegevuskaarte. 89 põnevat mõistatust ja küsimust – saad arvutada, liita ja lahutada, võrrelda ning lahendada protsentülesandeid. Sind ootavad tegevusülesanded nimega mullinätsumasin, piimamõõtja, jumalikud jalatsid, turupäev, konn ja kärbsed, kosmosekaart, kokkamisarvutused jne. Ülesandeid leidub nii väiksematele kui suurematele. Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt targaks.

Soodushind: 6 EUR


Lauamäng

REIS ÜMBER SÖÖGILAUA. 1200 KÜSIMUST.

Mis on “tou”
Kelle soolestik on pikem – inimesel või lambal?
Kuhu koguneb rasv õunakujulisel rasvumisel?
Kas nuikapsas on juurvili?
Millest valmistatakse seitanit?
Mida peaks tegema inimene, kellel on apopatodiafelatofoobia?
Reisi ümber söögilaua ja saad teada! Mängus on kokku 1200 küsimust koos selgitustega, jaotatult kolme raskusastme vahel. Mängida saad kahel erineval mängulaual – nii, kuidas parasjagu tuju on.
Lisaks mängulustile saad märkamatult uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust, valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste maade toitudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast.

Soodushind: 17 EUR


Tegevuskaardid

PABERI- JA PLIIATSIMÄNGUD

Kui palju mänge saab mängida paberi ja pliiatsiga! Kaartidel ootavad sind tähelepanu- ja mälumängud, aarde- ja sõnajaht, sõnaredel, konnaralli ning erinevad sõna- ja numbrilahingud. Kes soovib, võib mängida pliiatsiga kroketit või mängu käigus moodustada kõige pikema ussi. Ole mängudeks valmis! Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt joonistada.

Hind: 8 EUR


Nuputamisülesanded

100 MÕTLEMISMÄNGU

Nende ülesannete lahendamine hoiab meele virge ja samas kulgeb ka aeg kasulikult! Siin on klassikalisi, ebatavalisi, lõbusaid ja krutskiga ülesandeid, mis panevad sind tihtipeale teistmoodi mõtlema. Kaardi ühel poolel on ülesanne, pöördel lahendus. Mis tüüpi ülesanded on? Väga erinevad. Näiteks tuleb lahti murda salakoode, pranglida, kasutada silma-, kujundi- ja arvumälu ning lahendada loovus-, loogika- ja keeleülesandeid. Võta appi oma loovus ja lahenda neid bussis, rongis, puhkehetkel või lennujaamas.

Soodushind: 10 EUR


Küsimuskaardid

LOOMAD

Kui hästi sa tunned loomariiki? Küsimuskaartidel on kokku üle 500 küsimuse, mis on tulvil väljakutseid, avastusi ja üllatusi. Küsimusi on kodu- ja mägiloomadest, lindudest, haidest, konnadest ja nahkhiirtest, järve- ja süvamereelukatest, ohustatud loomadest, džungli- ja hiidloomadest. Eraldi rubriigid on “Müüdid ja faktid”, “Tõde või vale?”, “Jah või ei?”. Vastused eraldi kaartidel.

Hind: 8 EUR


Otsimisülesannete raamat

101 KADUNUD PÄKAPIKKU

Saadaval detsembris

Kergemad ja raskemad otsimisülesanded kogu perele! Sisu 96 lk.

Hind: 9 EUR


Õuemäng

TÄISPUHUTAV PALLIVISE

Suur täispuhutav visketahvel. Tahvli saab nööri abil seinale riputada. Tahvlil on takjakinnitused, kuhu pall haagib ennast korralikult kinni. Komplektis on 3 palli ja täispuhutav visketahvel läbimõõduga 50 cm.

Soodushind: 19 EUR

Tavahind: 24.95 EUR


Õuemäng

DIABOLO

Diabologa võid lõputult erinevaid trikke teha. Arendab käe-silma koordinatsiooni, keskendumisvõimet, viske- ja püüdmise oskust, kahe käe koostööd ning motoorseid oskusi. Trikkide õpetusi leiad youtubest. Komplektis: puidust pulgad, 38 cm diabolo, diameeter 10 cm, materjal kumm/plastik

Soodushind: 8 EUR

Tavahind: 10.95 EUR


Õuemäng

KEKSUKUMM

Keksukummimäng on tagasi! Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada. Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks.

Soodushind: 6.50 EUR

Tavahind: 8.55 EUR


Õuemäng

HÜPPERAKETT X-TREME

Suruõhul töötav raketikomplekt. Jookse! Hüppa! Lennuta rakett kuni 120 m kõrgusele! Väga lihtne ja kiire kokku panna. Ei vaja patareisid. 100% lapse jõul töötav. Raketi lähtenurk stardialusel on reguleeritav. Raketi lennutamiseks on parim suur avatud ala.

Soodushind: 20 EUR

Tavahind: 25.95 EUR


Õuemäng

VÕIMLEMISLINT

Vikerkaarevärviline võimlemislint sobib nii tüdrukutele kui poistele, kes armastavad tantsimist ja hüppamist.

Soodushind: 7.50 EUR

Tavahind: 9.45 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 30 eurot tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee ja telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles