Tere

Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus


Beebi Montessori

VÄIKE VÕI SUUR?

Kas keegi või miski on suur või väike? Otsustage koos. Lehitsege Maria Montessori meetodil põhinevat raamatut. Laps saab must-valgeid pilte vaadata, väikesi punaseid detaile avstada ja nõndaviisi maailma uudistada! Pisipõnnidele 1-12 kuud.

Hind: 6.50 EUR


Beebi Montessori

JÄRGNE MULLE!

Lehitsege koos lapsega Maria Montessori meetodil põhinevat raamatut. Laps saab sõrmega mööda teeradu liikuda, must-valgeid pilte vaadata, väikesi punaseid detaile avastada ja nõndaviisi maailma uudistada! Pisipõnnidele 1-12 kuud.

Hind: 6.50 EUR


Tegevuskaardid

PABERI- JA PLIIATSIMÄNGUD

Kui palju mänge saab mängida paberi ja pliiatsiga! Kaartidel ootavad sind tähelepanu- ja mälumängud, aarde- ja sõnajaht, sõnaredel, konnaralli ning erinevad sõna- ja numbrilahingud. Kes soovib, võib mängida pliiatsiga kroketit või mängu käigus moodustada kõige pikema ussi. Ole mängudeks valmis! Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt joonistada.

Hind: 8 EUR


Tegevuskaardid

ALATI HUVITAVAD LABÜRINTMÕISTATUSED

Saadaval alates detsembri algusest

Lenda läbi kosmose, külasta püramiide, kavalda üle koletised ja tee palju muud. Nende ülipõnevate mahapühitavate labürintidega sul juba iga ei hakka! Pakis on 50 kahepoolset kaarti, millel 61 ülesannet ja vastused. Lisaks pliiats, mida saab kaartidelt maha pühkida.

Hind: 8 EUR


Tegevuskaardid

50 TEGEVUST PERELE AUTOSÕIDU AJAL

Kui ees on ootamas perega pikem autosõit, siis nende 50 tegevusega möödub teekond lõbusalt ja põnevalt. Siit mõned näited: loenda, mitut looma sa autosõidu jooksul märkad; mitut sama värvi, tüüpi või marki autot sa näed?; kui palju käsi, jalgu või käppasid suudad kokku lugeda (loe üle inimeste käed-jalad, loomade jäsemed, tooli- ja lauajalad); tee nägusid, proovi huultelt lugeda; kas suudad kella vaatamata ära arvata, kui palju aega on möödunud? Autojuhti palume mängudesse mitte kaasata, sest võib liikluselt tähelepanu eemale tõmmata.

Hind: 8 EUR


Õppekaardid

ELURING

Me kõik kasvame. Me kõik muutume. Väike seeme muutub lilleks, tammetõru suureks puuks. Tõugust saab ilus liblikas. Nendel kaartidel on kujutatud kümne elusolendi elutsüklit, mille abil saab laps uusi teadmisi looduse kohta. Lase lapsel kaarte nende raami värvi järgi kokku sobitada ja numbrite alusel järjestada (1-2-3).

Hind: 7 EUR


Õppekaardid

SÕIDUKID

Need kaardid on mõeldud noorimatele, 1–2-aastastele lastele. Pakis on 15 tugevat pappkaarti 30 pildiga, millest saab moodustada 10 kolmeosalist pildiseeriat. Tutvu maismaa-, õhu- ja veesõidukitega! Avastamist ootavad kosmoselaev, helikopter, allveealaev jt sõidukid.

Hind: 7 EUR


Õppekaardid

VASTANDID

Kaartide abil õpib laps vastandsõnade tähendust, arendab mälu ja loogikat. Kaardipakis on 15 paari, kokku 30 pappkaarti. Näidake lapsele kaarti, millel on näiteks sõna “kuiv”. Laps peab leidma ülejäänute seast vastandist paarilise. Memoriin: Asetage kaardid lauale pildiga allapoole. Võtke nende hulgast 2 kaarti ja otsige paarilisi. Näiteks pika vastand on lühike, kuiva vastand on märg jne.

Hind: 7 EUR


Laste tegevusraamat

MERERÖÖVLITE MAAILM

Nuputamis- ja värvimisülesannete lahendamise käigus saad teada, mismoodi röövlielu piraadilaeval käib. Näiteks seda, kuidas piraadid laeva eest hoolitsevad, oma vaba aega veedavad, pidu peavad või millised reeglid laeval valitsevad ning kuidas nendest üle astujaid karistatakse. Nuputamisülesannetes tuleb otsida aardeid, leida piltidelt erinevusi, pilte värvida ja palju muud huvitavat. Haara pliiats ning seikle piraadilaeval!

Soodushind: 8 EUR


Hunt Villemi tegevusraamat

SEIKLUSED METSAS

Enamasti metsaloomad pelgasid hunte. Aga oli üks erand, susi Villem, kes polnud ei kuri ega väle. Lisaks sellele oli tal kehv silmanägemine, pidi kandma seetõttu suuri paksude klaasidega kollaseid prille, mis teda kurjemaks küll ei teinud. Ja sõbrustas, üllatus-üllatus ta hoopis orav Mihkliga. Mihkel hakkas Villemi silmi treenima. Ta hakkas end raamatusse igale leheküljele ära peitma ning lisama sinna ka küsimusi, millele vastamiseks peab hunt Villem hoolikalt ümbrust jälgima. Kui raamat läbi uuritud, on Villemi silmad juba nii teravad, et võib kollased prillid ära võtta ja on juba natuke hirmsam.

Kergemate ja raskemate otsimisülesannetega raamat pakub rohkelt tegevust kogu perele! Pane oma oskused proovile ja terita pilku – siin on nuputamis- ja vaatlusmänge, mille tegelased on metsloomad. Treenid tähelepanu ja arendad mõistust.

Soodushind: 8 EUR


Otsimisülesannete raamat

101 KADUNUD PÄKAPIKKU

Saadaval detsembris

Kergemad ja raskemad otsimisülesanded kogu perele! Sisu 96 lk.

Hind: 9 EUR


Tegevusraamat

MONTESSORI AED

Tegevusraamatu sündmused leiavad aset tuttavas koduaias – seal saab ette võtta huvitavaid mänge, lahendada saab labürintmõistatusi, värvida kujundeid, kleepida pilte ja teha ettevalmistusi kirjutama õppimiseks. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid.

Soodushind: 5 EUR


Tegevusraamat

MONTESSORI METSLOOMAD

Tegevusraamatus leidub huvitavaid metsloomade elu tutvustavaid mänge, saab kujundeid ära tunda ja värvida, seoseid luua, pilte välja lõigata ja kleepse kleepida. Kõik need tegevused aitavad tugevdada laste kognitiivset arengut. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid.

Soodushind: 5 EUR


Õuemäng

LASTE PURGIVISE

Purgiviskemäng oli tuntud juba iidsel ajal. See mäng on veelgi toredam! Mäng koosneb 6 purgist, mille tagaküljel on numbrid ning esiküljel loomade pildid. Arvuta viskel kukkunud purkide punktid kokku. Kellel on suurim skoor? Kes on võitja?

Soodushind: 12 EUR

Tavahind: 17.95 EUR


Õuemäng

SUUR VÄRVIMISLEHT

Pesumasinas pestav suur värvimisleht. Lase oma loovusel lennata!

Soodushind: 16 EUR

Tavahind: 22.95 EUR


Õuemäng

KEKSUKUMM

Keksukummimäng on tagasi! Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada. Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks.

Soodushind: 6.50 EUR

Tavahind: 8.55 EUR


Õuemäng

VÕIMLEMISLINT

Vikerkaarevärviline võimlemislint sobib nii tüdrukutele kui poistele, kes armastavad tantsimist ja hüppamist.

Soodushind: 7.50 EUR

Tavahind: 9.45 EUR


Õuemäng

HÜPPENÖÖR SININE JA ROOSA

Hüppenööri pikkus 1,6 m. Puidust käepidemed. Puuvillane nöör

Soodushind: 5 EUR

Tavahind: 5.95 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 30 eurot tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee ja telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles