loomingu raamatugoku

Hea raamatusõber!

Loomingu Raamatukogu toimetusel on hea meel jagada uudist, et lugejate poolt soojalt vastu võetud „Loomingu Raamatukogu kuldsari“ saab 2021. aastal jätku kuue uue kuldraamatuga.
See on põnev ja avardav valik maailma kirjandusklassikasse kuuluvast lugemisvarast, mis võiks pakkuda huvi ka gümnaasiuminoortele.

2021. aastal ilmuvad:
Jan Kaus, „Tallinna kaart(jaanuar) 
Ilf ja Petrov,Õilis isik(märts) 
Stig Claesson, „Sina maga, mina pesen nõud(mai) 
Gabriel García Márquez, „Väljakuulutatud mõrva kroonika“ (juuli) 
Virginia Woolf, „Oma tuba(september) 
Margaret Atwood, „Tantsutüdrukud“(november) 
Raamatutest saab täpsemalt lugeda: loominguraamatukogu.ee/kuldsari 

Soovime juhtida teie tähelepanu sellele, et kui teie koolil on juba mõni kehtiv kultuuriväljaande tellimus (Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht või Müürileht), on hea võimalus tellida ka „Loomingu Raamatukogu kuldsarja“ komplektina soodsa hinnaga. 2021. aasta valiku hind ettetellimisel on 30 eurot.

Tellimusele on võimalik lisada soodushinnaga ka „Eesti novell 2021" (ilmub mais), mis paneb kord aastas kokku põneva valiku parimatest novellidest. 
Kui teil aga ei juhtu mõnda kehtivat kultuuriväljaande aastatellimust olema, siis on just sobiv aeg see vormistada! Täpsem info: www.tellimine.ee/kuldsari või telefonil 617 7717.

Raamatuid on tulevikus võimalik osta ka üksikutena, siis aga juba mõnevõrra kõrgema hinnaga.

Heade soovidega
Loomingu Raamatukogu

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles