Tere

See on mängude kirjastuse Dada FUN selle aasta esimene läkitus. Saadame tutvumiseks mõned uued tooted, õppe- ja tegevuskaardid, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga kaardi- ja lauamänge ning õuemänge. Dada FUNi mängud sobivad nii nooremale kui ka vanemale kooliastmele.

Toredat aastat soovides
Dada FUN kirjastus


Tegevuskaardid

ALATI HUVITAVAD LABÜRINTMÕISTATUSED (UUS)

Saadaval alates detsembri algusest

Lenda läbi kosmose, külasta püramiide, kavalda üle koletised ja tee palju muud. Nende ülipõnevate mahapühitavate labürintidega sul juba iga ei hakka! Pakis on 50 kahepoolset kaarti, millel 61 ülesannet ja vastused. Lisaks pliiats, mida saab kaartidelt maha pühkida.

Hind: 8 EUR


 

Tegevuskaardid

PABERI- JA PLIIATSIMÄNGUD

Kui palju mänge saab mängida paberi ja pliiatsiga! Kaartidel ootavad sind tähelepanu- ja mälumängud, aarde- ja sõnajaht, sõnaredel, konnaralli ning erinevad sõna- ja numbrilahingud. Kes soovib, võib mängida pliiatsiga kroketit või mängu käigus moodustada kõige pikema ussi. Ole mängudeks valmis! Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt joonistada.

Hind: 8 EUR


SUUR LAUAMÄNGUDE RAAMAT nuputajatele ja teadushuvilistele (UUS)

Loogika, arvutamiskiirus, strateegiline mõtlemine ja kannatlikkus on vaid mõned oskused, mida saad sellesse raamatusse kogutud lauamänge mängides arendada. Kui oled komplektis olevad mängunupud ja täringu kokku pannud, saadki mängu alustada! Kutsu sõbrad kosmoseretkele või geoloogilisse triktrakki kaasa. Teadusmaailm pole veel kunagi nii äge tundunud!

Hind: 13 EUR


Toamäng

PAPAGOIMÄNG (UUS)

Kogu papagoisid ja püüa teenida kõige rohkem punkte! Aga ole ettevaatlik, sest kui kogud ühest värvist ainult 2 või 3 papagoid, siis kaotad punktid.

Hind: 13 EUR


Toamäng

PUZZZZLE MEEKÄRG

Igal mesilasel on kärjes kindel koht. Täida kaartidel olevad ülesanded, asetades värvilised pusletükid ja mesilased kärge.

Hind: 12 EUR


Toamäng

Osavusmäng
KIIRED KAARED (UUS)

Igale mängijale jagatakse 16 erinevast kaarest koosnev komplekt. Mängus on 40 nelja erineva raskusastmega mustrikaarti: raskemad on 3 ja 4 punktiga märgitud kaardid ja siin ehitatakse muster lauale püsti, 1 ja 2 punktiga märgitud kaardid on lihtsamad ja mustri võib laduda pikali.

Hind: 20 EUR


Õuemäng

OGO SPORT KOMPLEKT

OGO Sport komplekt koosneb: 2 ketast (kollane ja must, materjal EVA) - Ø 29 cm, keskel must vetruv kate (materjal nailon-lükra). 1 narmaspall (naturaalne kumm) Ø 6,5 cm.
Kettaid võib kasutada lendavate taldrikutena. Narmaspall on kerge ja pehme ning sobib ka toas mängimiseks.

Hind: 23 EUR


Toamäng

VÄRVILINE RUUDUMÄNG

Keerake kaart ümber ning ehitage ruuduklotsidest võimalikult kiiresti selline muster nagu kaardil näidatud. Kaardilt leiate märke, kas ehitada tuleb püstiselt või lapiti. Kaartidel on neli erinevat raskusastet. Võidab mängija, kes esimesena kogub 10 kaarti. Kes on parim ehitaja?

Hind: 15 EUR

Tavahind: 22 EUR


Lauamäng

KOLLIJAHT

Kollijahil hoog on sees, aga sel ka piirang ees! Täring määrab, mida öelda, kõigil tuleb kaasa mõelda. Kui sul täpsed, hoolsad sõnad, kärmelt leiad kaksikvennad. Vastane ei vannu alla, liivakell ei armu anna!

Soodushind: 16 EUR

Tavahind: 24 EUR


Lauamäng

KUUBIKLINNUD

Mängu eesmärk on kokku koguda 7 erinevat linnuliiki või kaht liiki linde, kummastki liigist vähemalt 3. Mängitakse voorudena. Vooru algul on igal mängijal käes 8 kaarti. Lauale laotakse 4 rida linde. Mängija asetab käigukorral ükskõik millisesse ritta juurde kõik ühte liiki käes olevad linnukaardid. Samas saab laualt üles võtta kõik linnukaardid, mis jäävad äärmiste ühesuguste kaartide vahele. Kui käes on piisavalt linde ühest liigist, saab nendest moodustada parve ja lisada linde oma linnukollektsiooni. Mängus on kokku 110 kaarti 8 erinevast linnuliigist.

Soodushind: 12 EUR

Tavahind: 18 EUR


Lauamäng

VÄRVITIKUD

Värvitikud on nutikas strateegia-, tähelepanu- ja õnnemäng. Asetage oma mängukaart lauale ühe või mitme kaardi kõrvale, ühendades sama värvi tikud. Mida rohkem eri värvi tikke ühendate, seda rohkem tikukomplekte võidate.

Soodushind: 6 EUR

Tavahind: 12 EUR


Lauamäng

TIKUVISE

Tikuvise on värviderikas mäng, kus on vaja nägemistaju, taktikat ja kiirust. Mängijate ülesanne on esimesena kaartidele koputades võita igas voorus kaarte, mis on sama värvikombinatsiooniga nagu lauale kukkunud tikkudel. Mängu võidab mängija, kes kogub mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

Soodushind: 6 EUR

Tavahind: 12 EUR


Toamäng/ õuemäng

SUUR PESTAV VÄRVIMISLEHT

Pesumasinas pestav suur värvimisleht. Lase oma loovusel lennata!
Kaasas 10 eri värvi mahapestavat markerit.
Materjal: puuvill, põhi on valmistatud plastikust. Sobib kasutamiseks õues.
Värvilehe mõõdud: 60 x 100 cm

Soodushind: 14 EUR

Tavahind: 23 EUR


Õuemäng

DIABOLO

Diabologa võid lõputult erinevaid trikke teha. Arendab käe-silma koordinatsiooni, keskendumisvõimet, viske- ja püüdmise oskust, kahe käe koostööd ning motoorseid oskusi. Trikkide õpetusi leiad youtubest. Komplektis: puidust pulgad, 38 cm diabolo, diameeter 10 cm, materjal kumm/plastik

Soodushind: 7 EUR

Tavahind: 11 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 30 eurot tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee ja telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles