Tere

See on mängude kirjastuse Dada FUN selle aasta esimene läkitus. Saadame tutvumiseks mõned uued tooted, õppe- ja tegevuskaardid, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga kaardi- ja lauamänge ning õuemänge. Dada FUNi mängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Toredat aastat soovides
Dada FUN kirjastus


Tegevuskaardid

ÕPI JA MÄNGI LASTEAIAS

Tegevuskaartide abil tutvub laps lasteaia igapäevaeluga – päevakava ning mängu- ja puhkeaja tegevustega. Kaardimängud treenivad vaatlusoskust, loogikat ja motoorikat. Mõned näited tegevustest: saab joonistada, sättida pildid ajalisse järjekorda, leida erinevusi, tuleb võrrelda, kus on rohkem, kus on vähem, leia ese kirjelduse järgi, mis on pildilt puudu või mis sinna ei sobi jne. Sisaldab markerit.

Hind: 8 EUR


Õppekaardid

POES

Karbis on 15 pappkaarti, millest saab kokku panna 7 väikest ja 2 suurt pilti, terve kaubanduskeskuse! Erinevatel korrustel asuvad mitmesugused poed: puu- ja köögiviljapood, toidupood, valmisriiete pood ja isegi raamatupood. Laps arendab esemeid otsides (nt mitu kinga, mütsi, sidrunit kaubanduskeskusest leiad) ja loendades loogilise mõtlemise ja vaatlemise oskust..

Hind: 7 EUR


Õppekaardid

KODUS

Karbis on 15 pappkaarti, millest saab kokku panna 7 väikest ja 2 suurt pilti, terve kortermaja! Kõigi nelja korruse elanikud tegelevad erinevate asjadega. Laps arendab esemeid otsides (nt mitu pirni, lille majast leiad) ja loendades loogilise mõtlemise ja vaatlemise oskust.

Hind: 7 EUR


Toamäng/ õuemäng

LASTE BOWLING PÄKAPIKK

Laste bowling, tegelasteks päkapikud ja nende sõbrad metsast. Sobib mängimiseks nii õues kui toas.
6 puidust kujukest ja 1 puidust kuul.

Soodushind: 20 EUR

Tavahind: 25 EUR


Toamäng

KROKU OSAVUSMÄNG

Krokodill on pidevalt näljane! Aita tal süüa. Selleks pead kõik sinised ja valged mullid tema suust välja lükkama. Tee seda ettevaatlikult - kala peab jääma krokodilli suhu. Krokodill on tasakaalumäng, mis treenib käte-silmade koordinatsiooni. Kas suudate lasta kalal krokodilli suhu libiseda?

Soodushind: 13 EUR

Tavahind: 16 EUR


Toamäng

REISIMÄNG MAOD JA REDELID/LUDO

Kaks ühes! Mugavas puuvillases kotis on kaks tuntud klassikalist lauamängu: Koti ühel küljel on mäng Maod ja redelid ning teisel küljel Ludo ehk Reis ümber maailma. Mängu on mugav kaasa võtta. Kotil on korralik krõps- kinnitus, nupud püsivad kindlalt kotis.

Soodushind: 9 EUR

Tavahind: 12 EUR


Toamäng

TORNILADUMINE (UUS)

Mängus saab laps ehitada ilusaid torne ja õppida tundma erinevaid kujundeid ja värve. See arendab ka lapse ruumitaju. Mängus on 12 erineva raskusastmega kahepoolset näidiskaarti. Ja muidugi võib ehitada päris oma torni!

Soodushind: 20 EUR

Tavahind: 24 EUR


Beebi Montessori

VÄIKE VÕI SUUR?

Kas keegi või miski on suur või väike? Otsustage koos. Lehitsege Maria Montessori meetodil põhinevat raamatut. Laps saab must-valgeid pilte vaadata, väikesi punaseid detaile avstada ja nõndaviisi maailma uudistada! Pisipõnnidele 1-12 kuud.

Soodushind: 7 EUR


Beebi Montessori

JÄRGNE MULLE!

Lehitsege koos lapsega Maria Montessori meetodil põhinevat raamatut. Laps saab sõrmega mööda teeradu liikuda, must-valgeid pilte vaadata, väikesi punaseid detaile avastada ja nõndaviisi maailma uudistada! Pisipõnnidele 1-12 kuud.

Soodushind: 7 EUR


Laste tegevusraamat

MERERÖÖVLITE MAAILM

Nuputamis- ja värvimisülesannete lahendamise käigus saad teada, mismoodi röövlielu piraadilaeval käib. Näiteks seda, kuidas piraadid laeva eest hoolitsevad, oma vaba aega veedavad, pidu peavad või millised reeglid laeval valitsevad ning kuidas nendest üle astujaid karistatakse. Nuputamisülesannetes tuleb otsida aardeid, leida piltidelt erinevusi, pilte värvida ja palju muud huvitavat. Haara pliiats ning seikle piraadilaeval!

Soodushind: 8 EUR


Hunt Villemi tegevusraamat

SEIKLUSED METSAS

Enamasti metsaloomad pelgasid hunte. Aga oli üks erand, susi Villem, kes polnud ei kuri ega väle. Lisaks sellele oli tal kehv silmanägemine, pidi kandma seetõttu suuri paksude klaasidega kollaseid prille, mis teda kurjemaks küll ei teinud. Ja sõbrustas, üllatus-üllatus ta hoopis orav Mihkliga. Mihkel hakkas Villemi silmi treenima. Ta hakkas end raamatusse igale leheküljele ära peitma ning lisama sinna ka küsimusi, millele vastamiseks peab hunt Villem hoolikalt ümbrust jälgima. Kui raamat läbi uuritud, on Villemi silmad juba nii teravad, et võib kollased prillid ära võtta ja on juba natuke hirmsam.

Kergemate ja raskemate otsimisülesannetega raamat pakub rohkelt tegevust kogu perele! Pane oma oskused proovile ja terita pilku – siin on nuputamis- ja vaatlusmänge, mille tegelased on metsloomad. Treenid tähelepanu ja arendad mõistust.

Soodushind: 8 EUR


Toamäng/ õuemäng

SUUR VÄRVIMISLEHT

Pesumasinas pestav suur värvimisleht. Lase oma loovusel lennata!
Kaasas 10 eri värvi mahapestavat markerit.
Materjal: puuvill, põhi on valmistatud plastikust. Sobib kasutamiseks õues.
Värvilehe mõõdud: 60 x 100 cm

Soodushind: 12 EUR

Tavahind: 23 EUR


Toamäng

SUUR LOOMADOOMINO

See on klassikaline doominomäng, aga suur ning vahvate loomapiltidega. Mängi seda mängu kas õues või toas, kus aga meeldib! Valmistatud kvaliteetsest puidust, 28 klotsi.

Soodushind: 20 EUR

Tavahind: 24 EUR


Toamäng

TOPSI TELEFONIMÄNG

Kaks metallpurki on omavahel nööriga ühendatud. Mängijad võtavad kumbki purgi ning lähevad üksteisest niikaugele, kui võimalik. Nöör tuleb tõmmata korralikult pingule. Üks mängijatest ütleb või sositab midagi purgi sisse. Teine mängija kuulab hoolikalt, hoides purki kõrva juures. Kas kuuled, mida teine mängija ütles?

Soodushind: 8 EUR

Tavahind: 14 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 30 eurot tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee ja telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles