Dada FUN arendavad mängud

Tere

Õues viibimine ja liikumine on seoses uue (viiruse)ajastuga tähtsam kui kunagi varem. Õuemängude meeskond saadab kevadise läkituse. Saadame tutvumiseks uued õuemängud, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga tooteid. Õuemängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Turvalist ja tervet aastat soovides
Õuemängud.ee


Õuemäng

LINNU TÄPSUSVISE

Toida linde kaladega, selleks viska kalakestega rõngad lindudele ümber kaela. Kes on osavam?
Komplektis: 3 puidust lindu – kõrgus alusel seistes 22 cm, 3 puidust alust – Ø 10 cm, kõrgus 2,5 cm, 3 rõngast – Ø 11 cm, materjal sisal, puidust kalake, Sisal - looduslik kiud, mida valmistatakse sisalagaavi nimelise kaktuselise lehtedest.
Soovituslik vanus 4+.

Hind: 19,95 EUR


Õuemäng

VÄRVITAV LINNUMAJA

Sisaldab puidust linnumaja, värve ja pintslit. Värvi linnumaja rõõmsates toonides ja see saab hitiks kõikidel lastepidudel.
Komplektis on: Linnumaja 9 x 9 x 13 cm, 1 pintsel, 4 vesivärvi.
Materjal: puidust.

Soodushind: 7,80 EUR

Tavahind: 8,95 EUR


Õuemäng

PEHME PINGVIINI BOWLING

Pehmed, 14 cm kõrgused vahtpingviinid sobivad ideaalselt kasutamiseks nii õues kui toas. Mängides areneb silma ja käe koordinatsioon. Komplekti kuulub 6 naljakat stabiilse alusega pingviini ja pehmest keeglipallist, läbimõõduga 8,5 cm. Komplekt on pakitud praktilisse kandekotti ja pakub isegi väikestele alates 3. eluaastast palju nalja laste sünnipäeval, lastepeol või vihmastel päevadel toas mängimiseks..

Hind: 39,95 EUR


Õuemäng

HÜPPERAKETT JUNIOR 30, HELENDAV

Pimedas helendavate rakettidega suruõhul töötav raketikomplekt. Jookse! Hüppa! Lennuta rakett kuni 30 m kõrgusele! Väga lihtne ja kiire kokku panna. Ei vaja patareisid. 100% lapse jõul töötav. Raketi lennutamiseks on parim suur avatud ala.
Komplektis: 4 pimedas helendavat raketti, pehmest vahtmaterjalist, 1 jalg, 1 hüppeplatvorm koos õhuvoolikuga, 1 õhutoru. Soovituslik vanus 3+.

Hind: 23,95 EUR


Õuemäng

NINJA NÖÖRREDEL

Kvaliteetne ja vastupidav nööredel, mis sobib ideaalselt kiige- või ronimisraami külge või puu otsa ronimiseks. Redel on 2,5 m pikk, 6 kvaliteetse ümmarguse puidust pulkastmega (töötlemata, laius 38cm, läbimõõt veidi üle 3cm, kahe astme vahe ca 30 cm). Köis on ca 1,2 cm paksune, platsist, ilmastikukindel. Maksimaalne kandevõime: 80 kg. OHT! Kasutage omal vastutusel. Ainult koduseks kasutamiseks. Kasutage ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Soovituslik vanus 5+.
Saadaval alates 24.mai.

Hind: 39,95 EUR


Õuemäng

ISEAVANEVAD JALGPALLIVÄRAVAD

Komplektis on 2 jalgpalliväravat. Väravad avanevad lahti tegemisel automaatselt. Kaasas on juhend väravate paigaldamiseks ning uuesti kokkupanekuks. Värava mõõdud 120 x 80 x 80 cm. Materjal polüester.

Soodushind: 40,00 EUR

Tavahind: 42,95 EUR


Õuemäng

TORNILADUMINE

Mängus saab laps ehitada ilusaid torne ja õppida tundma erinevaid kujundeid ja värve. See arendab ka lapse ruumitaju. Mängus on 12 erineva raskusastmega kahepoolset näidiskaarti. Ja muidugi võib ehitada päris oma torni! Komplektis on: 21 näidiskaarti, 1 nöör (80 cm), 1 alus (28 cm), 3 pulka (28 cm), 42 ehitusklotsi. Torni kõrgus 26 cm. Materjal: Kaardid on valmistatud kartongist, teised mängu osad on valmistatud puidust.

Soodushind: 21,00 EUR

Tavahind: 23,95 EUR


Õuemäng

LOOMAKUJULINE LENDAV TALDRIK

Lõbusad loomapiltidega lendavad taldrikud. Valikus on karu, kilpkonn, siga, kala ja konn. Tellimisel palun täpsustage kommentaarides, millist looma soovite.

Soodushind: 3,90 EUR

Tavahind: 4,90 EUR


Õuemäng

KEKSUKUMM

Keksukummimäng on tagasi! Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada. Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks. Materjal: elastik. Kummi pikkus: 3 m. Laius: 2 cm.

Soodushind: 7,00 EUR

Tavahind: 8,55 EUR


Õuemäng

PALLI TÄPSUSVISE

See Prantsuse päritolu palliviskemäng on saanud uue hingamise. Kes suudab vähima visete arvuga lüüa ümber kõik märgid või koguda kindla arvu punkte? Pallide täpsusvise on haarav võistlusmäng, mis sobib toredale seltskonnaüritusele või lõbusaks ajaviiteks koos perega. Komplektis on 2 palli, 7 märki ja puuvillane kandekott.

Soodushind: 17,00 EUR

Tavahind: 22,95 EUR


Õuemäng

PURGI TÄPSUSVISE

Enam ei pea ootama laatasid või iga-aastast Tivoli külaskäiku. Nüüd saad seda hasartset mängu mängida ükskõik millal ja kus Sa soovid! Komplektis on 10 metallpurki ja 3 erineva raskusega viskepatja.

Soodushind: 15,00 EUR

Tavahind: 19,95 EUR


Õuemäng

SUUR PESTAV VÄRVIMISLEHT

Lase oma loovusel lennata! See suur värvileht pakub värvimisrõõmu tundideks. Kui oled värvimise lõpetanud, võid selle tuppa vaatamiseks riputada. Samuti võid riide pesumasinasse panna ja 40-kraadises vees puhtaks pesta. Lase kuivada ning pilt on värvimiseks uuesti valmis. NB! Ära triigi, ära pane kuivatisse, ära valgenda, ega tee keemilist pesu! Kaasas 10 eri värvi mahapestavat markerit. Materjal: puuvill, põhi on valmistatud plastikust. Sobib kasutamiseks õues. Värvilehe mõõdud: 60 x 100 cm

Soodushind: 14,00 EUR

Tavahind: 22,95 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport pakiautomaatidesse alates 30 eurost tasuta, transport kulleriga alates 50 eurost tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja alla 50 eurose tellimuse puhul kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles