Tere!

Kutsun Sind ja Su kolleege osa saama haridustöötajate arenguprogrammist, mis aitab üles leida Sinu sees olevad ressursid ja neid edukalt oma töös rakendada. Programmi tulemusena suudad ennast ja teisi inimesi paremini juhtida soovitud eesmärkideni. Kasvab töö tulemuslikkus ja rahulolu ning tead koolitamise parimaid praktikaid.

Arenguprogramm on Eesti suurima keeltekooli töötajate täiendkoolituse üks osa ja programmis osalejad on saanud sellest suurt kasu.

Johannes Vergi, inglise keele koolitaja ja arenguprogrammis osalenu, ütleb:
„Koolitajana tähtsustan oma arengut ja heaolu. Olulisem sellest on aga aru saada, mille eest pean ja saan vastutada mina. Selle oskuse omandamine on olnud üks suuremaid muutusi minus, mis on teinud minust parema koolitaja ja andnud töörõõmu. Usun, et programm on vajalik igaühele, kes tegeleb õppimise, õpetamise, koolitamise või juhtimisega.“

Laura Kahju, inglise keele õpetaja ja arenguprogrammis osalenu, ütleb:
„Kõige keerulisem oli alguses aru saada coachingu keelest ehk mõistetest. Kõige innustavam oli, kui nägid, kuidas uued, omandatud võtted reaalses elus toimivad ning tulemust annavad. Usun, et mõtlen nüüd pisut teisiti, ja seega ka käitun teistmoodi, kui varem. Ja see meeldib mulle. Mõtlen lahendusekeskselt, esitan õigeid küsimusi ning oskan aru saada, milline ressurss minus olemas on.“

Programmi läbiviija on täiskasvanute koolitaja, coach ja superviisor Evelyn Soidla, kes on töötanud kõrgharidussüsteemis inglise keele õppejõu / mentori / nõustajana alates 2003. aastast.

Esimene arendusprogrammi grupp alustab augusti lõpus 2021, Grupid on väikesed, seepärast soovitan registreeruda enne suvepuhkust. Soodustus kahele või enamale osalejale ühest asutusest.

Lähem info ja registreerumine on siin.

Kui tekib küsimusi, palun võta minuga ühendust! Loodan, et meie haridustöötajate arenguprogramm pakub huvi ning saame olla kasulikud teie organisatsioonile.

Kosutavat suve ja uut energiat uueks hooajaks!

Malle Nei
Multilingua Keelekeskuse juhataja
meil: malle@multilingua.ee
tel +372 640 8541

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles