Tere!

Kooliaeg ei ole enam kaugel. On aeg teha plaane uueks õppeaastaks ja õpetajate täiendkoolitusteks!

Multilingua Keelekeskuse pikaajaline õpetaja, coach ja superviisor Evelyn Soidla on välja töötanud praktilised töötoad õpetajatele. Nii nagu tema loodud arenguprogramm, nii ka töötoad aitavad igaühes üles leida ressursid ja hakkama saada igapäevaelus ette tulevate probleemidega.

Evelyn kutsub Sind isiklikult oma töötubadesse, kus õppida ja analüüsida ning kogeda ja jagada kogemusi. Töötoad algavad septembris 2021. Kui klassiruumis kokku ei saa, siis zoomis kindlasti. Vaata palun Evelyni videotervitust SIIN.

 

Vali endale sobiv töötuba või lausa võta kõik neli (viimase puhul küsi soodustust!):

Kuidas motiveerida õppijat? 21.09.2021 või 13.01.2022 Uurin lähemalt

Kuidas raske õppijaga toime tulla? 14.10.2021 või 10.02.2022 Uurin lähemalt

Kuidas enda mõtteid ja tundeid juhtida? 18.11.2021 või 10.03.2022 Uurin lähemalt

Kuidas metafooridega luua meelepärast õpiteed? 09.12.2021 või 07.04.2022 Uurin lähemalt

TAUST

Nii arenguprogrammi kui töötoad oleme välja töötanud lähtuvalt Eesti haridusvaldkonna arengukava 2021-2035 eesmärkidest ja tegevussuundadest. Programmi ja koolituste ellu kutsuja ja läbiviija on Evelyn Soidla, keelekeskuse pikaaegne õpetaja, sertifitseeritud coach ja superviisor. Evelyn puutub igapäevatöös vahetult kokku nii õpetamise, juhtimise kui ka coachingu ja töönõustamisega.

Arenguprogrammis ja töötubades on aktiivselt osalenud meie enda õpetajad, kes enesetäienduse tulemusena väärtustavad oma tööd enam ja suudavad hakkama saada ka kõige nõudlikuma „kliendiga“, mida näitab ka meie õppijate tagasiside.

Kuna grupid on väikesed, ja hilisemal registreerumisel ei pruugi kohta soovitud kuupäeval enam olla, siis anna palun enda soovist teada esimesel võimalusel. Anname soodustust kahele või enamale osalejale ühest asutusest.

Kui tekib küsimusi, palun võta minuga ühendust! Loodan, et meie töötoad pakuvad huvi ning saame olla kasulikud teie organisatsioonile. Head suve jätku ja rohkelt energiat uueks hooajaks!

Malle Nei
Multilingua Keelekeskuse juhataja

malle@multilingua.ee
tel +372 640 8541

Logo
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles