Harku Vallavalitsus koostöös Alasniidu Lasteaiaga soovib leida uude, peatselt valmivasse Alasniidu Lasteaia Harkujärve filiaali pühendunud, arenemissooviga ja uuendustega hästi kohanevaid oma eriala spetsialiste: 

LOGOPEED,
ERIPEDAGOOG,
TEGEVUSTERAPEUT,
ERIRÜHMA ÕPETAJAD

OLUSTVERE PÕHIKOOL
võtab konkursi korras tööle:

  •  III kooliastme eesti keele õpetaja (0,5 kohta)
  •  logopeed-eripedagoogi (0,5 kohta)

KÕPU PÕHIKOOL
võtab alates 27. augustist 2018 konkursi korras tööle kvalifikatsiooninõuetele vastava

  •  vene keele õpetaja (9 ainetundi);
  •  arvutiõpetuse õpetaja (4 ainetundi);
  •  tugiõpetaja/abiõpetaja (üks-ühele õpe) – 5. klassi õpilasele.

KIRIVERE KOOL
kuulutab välja konkursi järgmiste ametikohtade täitmiseks:
  • õppealajuhataja (1,0 ametikohta koolis ja lasteaias);
  • logopeed-eripedagoog (0,5 ametikohta koolis ja lasteaias).

2015. a sügisel alustas kogukonna õpilastele hariduse andmist kaasaegne Muraste Kool Harku vallas. Igapäevaselt toimetame oma kooli visiooni rütmis – oleme aastaks 2020 uut õpikäsitust praktiseeriv silmapaistev kogukonna kool, mis väärtustab looduskeskkonda ja

koostööd ning kus iga õpilase individuaalne areng ja koolirõõm on pühendunud õpetajatele südameasjaks. Kui eelpool sõnastatu Sind kõnetas ning soovid Murastes tublisid maailmakodanikke õppimises julgustada ja toetada, oled oodatud meie kooliperre.

Otsime oma koolile

ÕPPEJUHTI

2015. a sügisel alustas kogukonna õpilastele hariduse andmist kaasaegne Muraste 6-klassiline Kool Harku vallas. Igapäevaselt toimetame oma kooli visiooni rütmis – oleme aastaks 2020 uut õpikäsitust praktiseeriv silmapaistev kogukonna kool, mis väärtustab looduskeskkonda ja koostööd ning kus iga õpilase individuaalne areng ja koolirõõm on pühendunud õpetajatele südameasjaks.

Kui eelpool sõnastatu Sind kõnetas ning soovid Murastes tublisi maailmakodanikke julgustada ja toetada õppimises, oled meie kooliperre oodatud.

Ootame oma meeskonda:
KLASSIÕPETAJAT
MUUSIKAÕPETAJAT
 
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles