Tartu plaanitava rendirattasüsteemi ehk rattaringluse hankel tegi pakkumuse neli ettevõtet, kuid võitja selgitamine võtab veel aega.

Kuressaare Pargi lasteaia projekteerimis- ja ehitustööde uuele hankele laekus tähtajaks neli pakkumust.

Valga vallas kehtib uus hankekord, mis reguleerib nii vallavalitsuse kui hallatavate asutuste riigihangete planeerimist ja korraldamist ning hankelepingute sõlmimist.

Möödunud aastal esitati 10 375 alustatud riigihankele 211 vaidlustust, millest riigihangete vaidlustuskomisjon rahuldas alla veerandi ehk 44 vaidlustust, teatas rahandusministeerium.

Tartu linnavalitsus kinnitas läinud nädalal Maarjamõisa lasteaia rekonstrueerimise hanke võitjaks 2,2 miljoni euro suuruse pakkumise teinud osaühingu PVH Ehitus.

Lihthankele “Saaremaa spordikooli väikese saali rõdupiirete ja evakuatsiooniväljapääsude ehitustööd” laekus tähtajaks pakkumus neljalt ettevõttelt.

Kui Viljandi linnajuhid Männimäe lasteaia projekteerija ja ehitaja leidmiseks korraldatud riigihanke konkursil osalejate pakkumised lahti tegi, selgus et parim pakkumine oli oodatust ligi 200 000 eurot kallim ning töö läheb maksma pisut üle miljoni euro.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles