Helitehnika pakkumine koolidele

Helitehnika ettevõte Ehast Koiduni on kokku pannud väikese pakkumise mõeldes koole, kellel oleks vaja soetada või siis täiendada oma helitehnika seadmeid.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis on sobilikud nii väikelastele (2-3aastastele) kui ka viimaste rühmade kasvandikele.

Kas teil on juba Lõpusõrmused tellitud?

2018 aasta tellijatele soodutus.
Kullatibu logo

Kohe varsti on 1. september, mis tähendab, et koolidesse saabuvad meie armsad õpilased. Mõnele lapsele on see järjekordne kooliminek, aga paljud lähevad kooli esimest korda oma elus.

 

Tehke koolilapse elu veidi magusamaks ja meeldejäävamaks ning kinkige talle koolimineku puhul väike meene, et tal tekiks kooliga seoses positiivne tunne:)

Võtke koos sõpradega ette üks tore reis Kundasse, Lontova seiklusparki.
Seikluspark on Tallinnast ja Tartust vaid ühetunnise sõidu kaugusel.
Kooligruppidele on meil soodustused ja õpetajatele üllatused.
Jääme siis seiklusteni!
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles