Tere, õpetajad!

Suvi läheneb turbokiirusel ja et õppeaasta lõpp tuleks rõõmus ja mänguline, pakume teile selleks uusi ja juba tuttavaid tegevuskaarte, raamatuid ja mänge.

Uudiskirja pakkumised kehtivad kuni 30.06.2024

Toodete tellimiseks saatke palun e-kiri aadressil mangud@dada.ee. Märkige palun juurde arve saaja ja kontaktinfo. Kõikidele soovijatele saadame e-arve. Lisainfo tel 518 9722, logistik Margus Sokk.

Tere ja ilusat kevadet!

Saadame selle aasta esimese uudiskirja, kus pakume teile toredaid uusi mänge, häid soodushinnaga pakkumisi ning ettetellitavaid tooteid.

Kliendilehe pakkumised koolidele ja lasteaedadele kehtivad kuni 31.05.2024.

Klassiekskursioon ja matk Ida-Virumaal Sinimägedes.
Oma tegevuses oleme suunanud noortele. Meie soov on pakkuda noortele seiklust, mille läbi ammutada teadmisi ajaloovallas. Pakume õpilastele teemaseiklust Ida-Virumaal ja  Sinimägede Lahinguväljal. See seiklus sobib ideaalselt kooli väljasõitudeks ja klassiekskursioonideks.

lipuvabrik logoVaatame tagasi vabriku algusaegadesse ning meenutame viimase viie aasta olulisemaid sündmusi ja põnevamaid projekte.

Metsasebuss viib lapsed põnevale rännakule metsa, kus iga puu, iga leht ja iga väike oja jutustab oma loo. Selle erakordse seikluse käigus saavad lapsed õppida, mängida ja kasvada, kogedes loodust. Nüüd kolme erineva algusajaga, et sobituda igapäevase kooli- või lasteaiaeluga, pakub see programm unustamatuid hetki ja õppetunde, mida lapsed veel kaua mäletavad. Lapsi juhendavad meie Metsamoor ja looduspäkapikk.

Tervitage koos oma meeskonnaga jõuluaega Eesti suurimal jõulumaal Torma Talvekülas, kus jõulumaagia saab reaalsuseks ja iga nurgake pakub imet! Ootame teid koos suurepärase seltskonnaga, sest meie võime vastu võtta gruppe suurusega 20 kuni 200 inimest! Olgu tegu teie ettevõtte, sõpruskonna või peredega, meil on piisavalt ruumi ja tegevusi, et tagada kõigile unustamatu jõuluseiklus.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles