Head koolide ja lasteaedade töötajad!

Loomingu Raamatukogu on pika traditsiooniga raamatusari, mis toob lugejateni väärtkirjandust nii Eestist kui maailma eri paigust, keeltest ja ajastutest. Ole kursis maailmakirjanduse vanema ja ka kõige uuema klassikaga ja telli Loomingu Raamatukogu!

Austatud haridustöötajad

Olete oodatud õppepäevale: ISIKUANDMETE KAITSE HARIDUSASUTUSTES (lasteaiad, koolid, gümnaasiumid, kutsekoolid, ülikoolid, huvikoolid)

Toimumise aeg: 22.11.2018 kl 10:00 - 13:30

Helitehnika pakkumine koolidele

Helitehnika ettevõte Ehast Koiduni on kokku pannud väikese pakkumise mõeldes koole, kellel oleks vaja soetada või siis täiendada oma helitehnika seadmeid.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis on sobilikud nii väikelastele (2-3aastastele) kui ka viimaste rühmade kasvandikele.

Kas teil on juba Lõpusõrmused tellitud?

2018 aasta tellijatele soodutus.
Kullatibu logo
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles