Tervitage koos oma meeskonnaga jõuluaega Eesti suurimal jõulumaal Torma Talvekülas, kus jõulumaagia saab reaalsuseks ja iga nurgake pakub imet! Ootame teid koos suurepärase seltskonnaga, sest meie võime vastu võtta gruppe suurusega 20 kuni 200 inimest! Olgu tegu teie ettevõtte, sõpruskonna või peredega, meil on piisavalt ruumi ja tegevusi, et tagada kõigile unustamatu jõuluseiklus.
kaart 2023Jõuluvana Mõis ja Glämmi Restoran: Alustage oma seiklust Jõuluvana Glämmi 1000 m2 suures mõisas, kus teid tervitavad päkapikud, jõulumemmed ja muidugi Jõuluvana Glämmi ise! Restoranis Glämmi ootavad teid maitsvad jõuluroad ja sooja südamega teenindus.

Kommituba: Astuge meie maagilisse kommituppa, kus saate valida erinevate kommide seast, mis sädelevad nagu jõulutähed öises taevas. Pange kokku oma unistuste kommipakk ja nautige iga ampsu maagiat.

Jõulupuude Allee: Jalutage võrratul kuusealleel, kus kõik jõulukuused on kaetud säravate tuledega ning kõikjal levib külm talveõhk ja jõuluhõng.
DSC 3810
Talveküla Võlumets: Astuge sisse võlumetsa ja valige endale kõige ilusam jõulukuusk. Kuulake, kuidas puud sosistavad jõulusalme ja jutustavad talviseid lugusid.

Jõulutall: Külastage Jõulutalli, kus ootavad teid armsad loomad ja jõulumaagia. Aitame talveks valmistuda ja jagame teile sooja jõulutunnet, ärge unustage külakosti loomadele.
DSC 3548
Jänestelinn: Tutvuge lähemalt jänkudega ja mängige koos nendega. Nende rõõmsad hüpped toovad kindlasti naeratuse näole.

Jõuluhotell 20 kohta: Kui soovite jõuluseiklust pikendada, siis jääge meie hubasesse jõuluhotelli, kus saate oma seltskonnaga nautida jõulusööke ja minna sauna, mis on ehitatud mantelkorstnasse, ja sealt saate ka kohe otse tiiki, kui on soovi.

Jõulumaa Glämpingukülas ootab teid 7 sooja telkmaja: Soovijatele pakume ka võimalust ööbida glämpingukülas, kus teid ootavad soojad telgid ja tähtede all magamine.
pakapikk enni
Lisaks ülalmainitule ootab teid meie jõuluakadeemia, kus saate õppida põnevaid jõulutarkusi ja käsitööoskusi. Samuti külastage meie jõulupoodi, kust leiate kingitused ja suveniirid, et jõulutunnet kaasa viia.

Iga nurga taga peitub uus üllatus ja maagiline hetk, kus saate tunda jõulurõõmu iga oma meeltega. Jõuluvana ja päkapikud on alati lähedal, kuulates teie soove ja rõõmustades teie südameid.
DSC 3497
Kui olete peredega, siis ootame teid teisel detsembri nädalavahetusel reedel ja laupäeval. Koolivaheaegadel oleme avatud neljapäeval, reedel ja laupäeval kuni 13. jaanuarini.

Pidage kindlasti silma peal meie infol Facebookis ja meie veebisaidil www.talvekula.ee, et olla kursis kõikide ürituste ja uuendustega.

Tulge ja looge koos meiega unustamatuid mälestusi Torma Talveküla Jõulumaal, kus iga hetk on täis jõulurõõmu ja imet! Olete kõik oodatud Eesti suurimal jõulumaal!

322043113 501993345378022 6207684947100895663 n

BRONEERI UNUSTAMATU JÕULUAEG WWW.TALVEKULA.EE

Jõuluvana kontor.
+3725170670
www.talvekula.ee
info@talvekula.ee
Facebook / instagramm TALVEKÜLA

kutse
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles